Vánoční program na náměstí odstartoval: kapely, songy, ale i křest
5.12.2016
Autor: hcz
Zatímco páteční podvečer patřil na náměstí Šedivákům a kapele Re-Vox, sobota byla ve znamení blues, šansonů a křtů.
Lidé se začali scházet na náměstí již během sobotního odpoledne. Někteří zašli jen na punč, jiní zamířili pod pódium, kde na ně čekal další vánoční program. Koncert kapel Mothers Follow Chairs, Travelers a zpěvačky Ireny Kanovské a klavíristy Dana Špinera.
Kromě kapel se návštěvníci dočkali také křtu nového CD – Teraz a tady 2 Ireny Kanovské a v pořadí již šesté knihy přerovské spisovatelky Lenky Chalupové s názvem Tyrkysové oko. "Knížku od Lenky Chalupové jsem si koupila k Vánocům. Dnes jsem sem přišla, abych poprosila autorku o podpis," svěřila pětačtyřicetiletá Věra, která si před rokem na Vánoce koupila od přerovské autorky mrazivý román Ledové střepy.
hcz
Svaz tělesně postižených v ČR, o.s.
Katalog firem » Úřady, instituce » Obecně prospěšné společnosti
Odborné sociální poradenství, sociálně akviziční služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením, půjčovna kompenzačních pomůcek sponzorovaná Svazem tělesně postižených v ČR, o.s.

24.3.2026
Festival zdraví Tour pokračuje: do Přerova přiveze večer o emocích, vztazích i duševním zdraví
Zprávy z regionu
10.3.2026
Městský dům tančil na slovenskou notu. Přerovský ples ovládla kapela No Name
Zprávy z regionu
5.3.2026
Březen s Dlažkou: legenda Marsyas, tradiční ples i Harafica
Zprávy z regionu
4.3.2026

