Reklama

Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan, venku je 26.2 °C

Ušáci, holubi, drůbež a exoti, to vše nabídla o víkendu chovatelská výstava na výstavišti

Zprávy z regionu

5.6.2022

Autor: hcz

Dvoudenní okresní výstavu králíků, holubů a okrasného ptactva a 17. ročník expozice českých a moravských plemen králíků - Exhibition rabbit´s fest přichystal v areálu přerovského výstaviště jako tradičně Český svaz chovatelů. Teplé počasí sem tam s přeháňkou přilákalo do areálu výstaviště během víkendu stovky návštěvníků.

"Letos měli možnost návštěvníci obdivovat přes 200 králíků, 120 holubů, 190 kusů drůbeže, 200 exotů a nechyběli ani koně, poníci, ovce a kozy od 49 vystavovatelů nejen místních, ale i ze vzdálených okresů Moravy a Slezska. K vidění byla plemena nejrozšířenější, ale i zástupci plemen zřídka viděných a vzácných," řekl za organizátory Jiří Koláček.

 

Výstavu obohatil stejně jako v minulých letech i doprovodný program. Kromě Králičího hopu, jízdy na koních a ponících nechyběla v sobotu ani projížďka v historickém kočáře, pěna nebo program Kačule Pokorné pro děti. K poslechu a tanci zahrály kapely Argema, Forum, Lucie revival a v nočních hodinách Hluková zkouška.

Už od ranních hodin přicházely na výstaviště rodiny s dětmi. "Udělali jsme si volný den. Děti byly nadšené nejen z pěny, kterou pro ně přichystali přerovští dobrovolní hasiči, ale i ze zvířátek a hned si domů odnesly několik morčat. My se sem ještě s manželkou vrátíme, těšíme se na Forum a Lucii revival," svěřil se Pavel Jakubec.

 

hcz

Reklama

Katarína Vaňková, DiS – specialista na oddlužení AK Mgr. Martin Ludvík Advokát

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

Naší hlavní činností je dluhové poradenství a řešení insolvencí, zpracování a podání insolvenčních návrhů, konkurzy malých firem (s.r.o.), právní poradenství po celou dobu insolvence.

Máte obavy z exekutora? EXPRESS zpracování do 48H!!

Poskytujeme i poradenství maminkám ohledně zvýšení výživného, vymáhání výživného a nově i možnost získat tzv. náhradní výživné od státu až 72.000 na 1 dítě!

Nabízíme pomoc při výkupu nemovitosti do bytového družstva těm, kteří jsou již v insolvenci a kterým chce ins. správce nebo věřitel prodat majetek.

Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a vše spolu vyřešíme. Pracujeme i on-line. po celé ČR.