Reklama

Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav, venku je -14.2 °C

Úřední hodiny budou dočasně stanoveny takto: V pondělí dopoledne, ve středu odpoledne

Zprávy z regionu

11.10.2020

Autor: red

Nový režim v souvislosti s nouzovým stavem a s opatřeními s ním spojenými zavádí od pondělí 12. října také přerovský magistrát. Režim uspořádalo vedení města ve spolupráci s tajemníkem magistrátu tak, aby byl pro občany zajištěn nutný chod úřadu, ale zároveň nedošlo k ohrožení pracovníků. Úředníci, jejichž povaha práce to dovoluje, se na dočasnou dobu budou střídat ve směnách, část bude v kanceláři, část pracovat z domu. Prozatím je tento řád nastaven na dva následující týdny.

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos

Úřední hodiny jsou nově v těchto dnech a časech: pondělí 8 až 13 hodin a středa 12 až 17 hodin. Občané jsou vyzýváni, aby v co největší míře využívali objednávkový systém pro agendy občanské průkazy, řidičské průkazy, cestovní pasy a registr vozidel. Pro už objednané klienty domluvené termíny platí. V pondělí a ve středu je možné vyřizovat záležitosti jak po předchozím objednání, tak bez něj. V ostatních dnech, tedy v úterý, ve čtvrtek a v pátek, budou odbavováni pouze objednaní klienti. Jedinou výjimku z daného režimu je ztráta či odcizení občanského průkazu. Objednávkový systém byl kapacitně navýšen a je umožněno objednání se i v aktuální den, pokud je volný termín. Doplněna byla i možnost zrušení objednávky. Správní poplatky je možné zaplatit v pokladně, a to buď v hotovosti či kartou. Nově mohou lidé k platbám využít i platbomat, který je v prvním patře úřadu na Masarykově náměstí 16. V každé budově magistrátu je návštěvníkům k dispozici dezinfekce.

Další změnou je zrušení služby Senior taxi, a to s ohledem na ochranu zdraví seniorů, kteří taxíkem dotovaným městem jezdí. Objednávky, nabrané na příštích čtrnáct dní, jsou od 12. října zrušeny.

red

Reklama

Oční ambulance

Katalog firem » Zdravotnictví » Oční ambulance

Oční ambulance pod vedením lékařky MUDr. Taťány Pospíšilové je zaměřena na primární péči a nově se zde provádí i moderní vyšetření na OCT. Jako doplněk našich služeb jsou drobné ...