Reklama

Sobota 21. července 2018, svátek má Vítězslav, venku je 26.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Tragická nehoda: sražený mladík na místě zemřel, dívka skončila v nemocnici

Krimi

2.6.2017

Autor: red

Ve čtvrtek večer došlo v Hranicích k tragické nehodě. Osobní automobil tam po dvaadvacáté hodině srazil třiadvacetiletého mladíka a o tři roky mladší dívku.

Ilustrační foto Ilustrační foto Foto: Archiv redakce

"Zdravotnické operační středisko ZZS Olomouckého kraje přijalo krátce po dvaadvacáté hodině ve čtvrtek 1. 6. 2017 tísňovou výzvu pro sražené chodce osobním vozidlem v Hranicích. K události ihned vyrazila posádka s lékařem výjezdového stanoviště Hranice. Posádka po příjezdu u nehody nalezla vážně zraněného třiadvacetiletého mladíka, muž utrpěl mnohočetná zranění, kterým bohužel na místě podlehl. Druhá ze zraněných, dvacetiletá dívka, utrpěla poranění v oblasti dolních končetin, po prvotním ošetření, zajištění a celkové imobilizaci byla návazně převezena další posádkou na oddělení urgentního příjmu FNOL," uvedl mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

red

Reklama

Divadelní V. klub Přerov

Katalog firem » Kultura » Divadla

Divadelní komedie
MANŽELSTVÍ V KOSTCE.
5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.

Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?