Reklama

Sobota 21. července 2018, svátek má Vítězslav, venku je 25.9 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Special Providence nabídnou jazz-metalový nářez

Kultura

16.8.2016

Autor: red

Strhující mix hudebních žánrů v instrumentálním podání špičkových muzikantů z Maďarska předvede posluchačům na přerovských hradbách už dnes budapešťská kapela Special Providence. Kapela v Přerově předvede svou jedinečnou muziku, jež je směsí moderního jazzu, agresivního rock-metalu a vše je kořeněno elektronikou.

Foto: Facebook akce

Jazz-metalový nářez se kamennými ochozy středověkých hradeb nad řekou Bečvou rozezní jako obvykle v 19 hodin. V  případě deště se koncert koná v náhradních prostorách, upřesnění na místě dle počasí.

V srpnu lze v rámci Hudebního léta na hradbách zažít nad Neptunem i další dobrou muziku. Po maďarských Special Providence dojde 23. srpna na klezmer pod taktovkou pražské kapely Circus Problem a poslední srpnové úterý to v historickém parkánu rozbalí polští Boogie Boys s rock´n´rollem.

Více info na Facebooku.

red

Reklama

Divadelní V. klub Přerov

Katalog firem » Kultura » Divadla

Divadelní komedie
MANŽELSTVÍ V KOSTCE.
5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.

Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?