Reklama

Pátek 22. března 2019, svátek má Leona, venku je 14.6 °C

Sokolovna praskala ve švech: dětské šibřinky se vydařily

Zprávy z regionu

3.3.2019

Autor: hcz

Tradiční šibřinky si užily v sobotu přerovské děti. Sál sokolovny praskal ve švech a rodiče se se svými ratolestmi dobře bavili při tanci i společných hrách. Na akci, kterou pravidelně organizuje T. J. Sokol Přerov, byly k vidění snad všechny pohádkové postavičky. A nejen ty.

O program se postaraly jak děti z MŠ Dvořákova a břišní tanečnice z Atlasu, tak i duo otce a dcery, kteří si přichystali tanec elektro bugy. Spoustu akčních úkolů pro nejmenší připravily i cvičitelky Sokola. "Před lety jsme začínali s šibřinkami a po obnovení Sokola jsme k tomu přidali i plesy. Včera jsme měli již 14. ročník a ples se nesl v duchu černobílého filmu. Výzdoba nám zůstala a dnes jsme ji využili pro dětské šibřinky," prozradila před zahájením Helena Sedláčková.

Foto: Hana Žáčková
Foto: Hana Žáčková

Parket se brzy zaplnil. K vidění byli princezny, piráti, draci, včelky, motýlci, ale i indiáni, smrtky a dokonce do sokolovny přišla i Avatarka. "Na zapletení copánků a nalíčení jsme měly jen pár minut," svěřila se maminka Avatarky Ivona Kratochvílová, která na šibřinky provázela své dvě dcery. Děti byly nadšené, akce se Sokolům vydařila.

 

 

Foto: Hana Žáčková
Foto: Hana Žáčková
Foto: Hana Žáčková

hcz

Reklama

RK GSM SHOP ROMAN KOSTKA

Katalog firem » Obchod » Mobilní telefony, telekomunikace

Prodej mobilních telefonů, příslušenství, tabletů značek Nokia, Sony, LG, Samsung, HTC, Huawei, Aligator, Winner, Prestigio, Emos. Provádíme servis mobilních telefonů, navigací, tabletů, odbl...