S Ornisem na poslední vycházku do Michalova
16.10.2009
Autor: red
Aby si lidé uvědomovali jak estetickou, psychologickou, tak i hospodářskou hodnotu stromů a lesa začali v 19. století slavit Den stromů. S tímto nápadem přišli ti, kteří mají stromů na území nedostatek, lidé z Nebrasky. Oslavy Dne stromů se slaví podle lokálních podmínek, v různých ročních obdobích.
Ornis připravil na Den stromů poslední komentované prohlídky parku Michalov. V letošním roce již proběhly čtyři a přilákaly vždy jinou skupinu přerovských obyvatel, kteří si poslechli zasvěcený výklad o stromech a keřích, které v parku rostou. Říjnová prohlídka bude oproti ostatním obohacena o pestré barvy, do kterých se stromy na podzim halí.
Sraz účastníků je 20. října v 15:30 před Ornisem. Komentované prohlídky i brožura o parku, která vyjde v nejbližších dnech, jsou součástí projektu podpořeného Statutárním městem Přerovem.
red
RJ - Cyklo Konečný
Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny
PRODEJNA: KRAMÁŘOVA 15(u nádraží)
Jízdní kola značek Maxbike,Rock Machine,Galaxy,Stevens.Velký výběr náhradních dílů,kvalitní servis.
.Garanční prohlídka a seřízení po ujetí cca 100 km.
Elektrokola:Lectron,R.Machine.
Novinka:E-Babeta,cena 24.900,-Kč

13.8.2026
První etapa jihozápadního obchvatu Přerova nově počítá i s úpravou Mádrova podjezdu
Zprávy z regionu
24.7.2026
Místo, kde voda baví
Zprávy z regionu
10.7.2026
Přerovská porodnice přivítala v prvním pololetí 243 miminek
Zprávy z regionu
9.7.2026

