Reklama

Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr, venku je 3 °C

Restaurace Pivovar se třásla v základech: mohl za to metalový nářez Ozzy Osbourne tribute

Kultura

24.11.2019

Autor: hcz

Divoký....., takový byl sobotní večer v přerovské restauraci Pivovar, který patřil heavy metalovému Ozzymu a punk rockové kapele Green Day Bros. A stejně jako před týdnem bylo v prostorách restaurace narváno. Přišli nejen Přerované, ale na koncert přijeli i fanoušci z okolních měst a obcí.

Předskokany skupiny Ozzy Osbourne Tribute byla přerovská kapela Green Day Bros, kterou založil v roce 2013 baskytarista Mojmír Holíček. Ten se stal velkým fanouškem Green Day při svém pobytu v USA v polovině devadesátých let, kdy v Evropě o těchto "punkových Beatles" ještě téměř nikdo nic nevěděl. "Před sedmi lety jsem se setkal s mladým talentovaným zpěvákem a kytaristou Danem Režným, který je hlasově i vizuálně velmi podobný Joe Armstrongovi a na bicí nás doprovází David Hambálek. Hrajeme v triu to nejlepší z repertoáru raných amerických Green Day," dodal Holíček.

Poté již patřil celý prostor Pivovaru skupině Ozzy Osbourne Tribute. Kapela vznikla v roce 2002, když jihlavský zpěvák Pavel Sedma Augustin spolu s Mojmírem Holíčkem přizvali ke spolupráci olomoucké muzikanty - kytaristu Pavla Andree, bubeníka Mirka Sojku Matušů a klávesistu Zdeňka Spurného. "Kuriozitou tohoto projektu bylo a je, že jsme se nikdy nesešli ve zkušebně, ale setkáváme se jen na koncertech," prozradil Holíček.

Nářez to byl pořádný. Fanoušci byli nadšeni a muzikanti si koncert užívali spolu s nimi."Vyhrál jsem lístek na koncert, nemohl jsem si ho nechat ujít. Pozval jsem i kamaráda z Olomouce. Atmosféra koncertu byla úžasná a Ozzy, co na to říci, prostě super. Užil jsem si to plnými doušky. Více takových akcí," svěřil se svými dojmy Tomáš Stokláska.

A co na samotný koncert říkal Mojmír Holíček? "Za sebe můžu říci, že měl výbornou atmosféru. V publiku byly starší i mladší ročníky a všichni dobře věděli, na co přišli. Při koncertě v tak malém prostoru, kdy je publikum velmi blízko hudebníkům, byly vidět rozzářené oči a štěstí ve tvářích posluchačů, což je pro muzikanta ta největší odměna. Rocková hudba v Přerově stále žije".

Reklama

STEVE REEVE s.r.o. - Pánská móda

Katalog firem » Obchod » Oděvy a butiky » Pánská móda

PLESOVÁ SEZÓNA JE TADY!

S NÁMI VÁS TO NEZASKOČÍ.

NABÍZÍME:
- OBLEKY- SPOLEČENSKÉ, BUSINESS
- KALHOTY OBLEKOVÉ I PRO VOLNÝ ČAS
- KOŠILE NOVÝCH VZORŮ
- SPOLEČENSKOU OBUV
- OPASKY
- ŠIROKOU ŠKÁLU MÓDNÍCH DOPLŇKŮ

POMŮŽEME VÁM RÁDI S VÝBĚREM, DOLADÍME DETAILY...

LZE U NÁS TAKÉ ZAKOUPIT:
- ELEGANTNÍ SVETRY, VESTY, JEMNÝ ÚPLET
- VOLNOČASOVÁ SAKA
- JEANSY S VYSOKÝM PASEM I V NADMĚRECH
- KLOBOUKY, BEKOVKY, KŠILTOVKY, NOVĚ I ZMIJOVKY
- KABÁTY

!!!PRO DÁMY!!!
NOVÁ KLEKCE KLOBOUKŮ, BARETŮ, ČEPIC.
JEANS MARTEN S VYSOKÝM PASEM

!!!SLEVA NA VYBRANÉ DRUHY OBLEKŮ. CENY OD 2999,-!!!

KOLEKCE KLOBOUKŮ A BEKOVEK PRO PÁNY.
KOLEKCE KLOBOUKŮ A BARETŮ PRO DÁMY.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! TĚŠTE SE NA VÁŠ NOVÝ OUTFIT!