Reklama

Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan, venku je 15.6 °C

První ročník Přerovského plesu pod záštitou města Přerova roztančí prostory Městského domu už tuto sobotu

Zprávy z regionu

5.3.2020

Autor: Lucie Hartmannová

Už tuto sobotu 7. března se od 19.00 v Přerově uskuteční plesová událost sezóny, a tou je Přerovský ples pod záštitou města Přerova na téma LÁSKA A VÁŠEŇ. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře z českého šoubyznysu, skvělý doprovodný program, stylovou výzdobu a mnoho dalšího...

Speciálním hostem, který vystoupí po 21. hodině, je stálice české hudební scény Monika Absolonová. Hostům plesu zahraje i populární česká kapela O5 a Radeček, určitě se můžete těšit na hity z nejnovějšího alba Dobrý zprávy?, jako jsou LOVEní?, Sex ve sprše či Budu rád?. "První ročník Přerovského plesu nabídne opravdu sympatický program. Celým večerem bude navíc provázet hvězda televize Prima Eva Perkausová a čeká vás i tombola překypující opravdu hodnotnými cenami,?" komentuje blížící se akci ředitel spolupořádajícího Radia Haná David Foretník. Na pódiu to také rozjede mladá kapela Jamr's, se kterou dozajista protančíte střevíce na originálně zahrané hity např. od Michaela Jacksona, Queen či Eda Sheerana. Strhující hudba zazní i mimo pódium, a to díky okouzlující muzikantce Terez Wrau, jež s kytarou cestuje po celém světě a svůj um vám představí i na "zastávce" v Přerově. O afterparty se pak do ranních hodin postará DJ Zbyněk Stružka. Nepřijdete ani o dechberoucí zážitek, který pro vás vykouzlí Taneční studio Tomáše Komendy, a na památku se určitě nezapomeňte zvěčnit v zážitkovém fotokoutku s originálními a stylovými rekvizitami.

Posledních pár vstupenek je k zakoupení v Městském informačním centru na Masarykově náměstí. V ceně vstupenky je bohaté občerstvení a zážitkový fotokoutek. Tak "na tančenou" v Přerově!

Lucie Hartmannová

Reklama

MOTOR expert s.r.o.

Katalog firem » Auto - moto » Autoservisy, opravny

Nabízíme dezinfekci značky ASOR

Balení: á 15 litrů
Cena za litr včetně DPH: 100,- Kč

Zakoupíte na našem autoservisu ul. 9. května 3169/90b
Telefon: 774 680 860

http://www.prote.cz/cs/dezinfekcni-program/ asor/