Reklama

Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan, venku je 25.8 °C

Přerovští kanoisté jedou na Mistrovství Evropy

Zprávy z regionu

8.6.2022

Autor: red

Od 3. do 5. června se konal první nominační závod juniorů a zároveň druhý závod českého poháru v Račicích. 13 přerovských závodníků bojovalo o nominace a medaile, když závodili na tratích o délce 200, 500 a 1000 metrů na singlech i deblech.

Foto: Šimon Hruška

Nakonec Přerov domů přivezl 2 zlaté, 4 stříbrné, 6 bronzových a také dvě nominace do reprezentace na Mistrovství Evropy juniorů v Bělehradě pro Vojtěcha Macháčka a Denisu Janáčkovou. V kategorii do 23 let se nominoval i Vojtův starší bratr Jan, který momentálně závodí v barvách Dukly Praha.

V kategorii juniorů Vojta kromě nominace získal i 3 bronzové medaile. Jednu na singlu na 500metrové trati. A zbývající dvě společně s Filipem Jahodou ze Sparty Praha na pětistovce a kilometru. Albert Šimek jako mladší junior společně s Ondřejem Hirschem z Kojetína vybojovali 2. místo na 1000 metrech.

Foto: Šimon Hruška

Mezi dorostenci získal z Přerova nejvíce medailí Ondřej Neradil a to na singlkánoi na 1000 metrů. A společně s Honzou Novákem získali pro Přerov na 500 metrech bronzové medaile. Avšak v tomto závodě je předčil o rok mladší Vítek Příkopa, který společně s Martinem Nováčkem z Týna nad Vltavou získal stříbrné medaile.

 

Foto: Šimon Hruška

V kategorii kanoistek na dvoustovce zvítězila Denisa Janáčková a s Lenkou Kotkovou společně získaly bronz na 200 metrech a stříbro na 500 metrové trati.

A v nově vytvořené kategorii starších žaček, která vznikla kvůli velkému počtu závodníků v žákovských kategoriích, se na bedně dvakrát umístila Laura Csomová. Poprvé na 500 metrů, kde si dojela pro první místo a o den později dopádlovala na 2. místě na trati 200 metrové.

Všechny výsledky z víkendu: https://results.sportis.cz/cs/competitions/2253/

Foto: Šimon Hruška

red

Reklama

Katarína Vaňková, DiS – specialista na oddlužení AK Mgr. Martin Ludvík Advokát

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

Naší hlavní činností je dluhové poradenství a řešení insolvencí, zpracování a podání insolvenčních návrhů, konkurzy malých firem (s.r.o.), právní poradenství po celou dobu insolvence.

Máte obavy z exekutora? EXPRESS zpracování do 48H!!

Poskytujeme i poradenství maminkám ohledně zvýšení výživného, vymáhání výživného a nově i možnost získat tzv. náhradní výživné od státu až 72.000 na 1 dítě!

Nabízíme pomoc při výkupu nemovitosti do bytového družstva těm, kteří jsou již v insolvenci a kterým chce ins. správce nebo věřitel prodat majetek.

Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a vše spolu vyřešíme. Pracujeme i on-line. po celé ČR.