Reklama

Čtvrtek 17. října 2019, svátek má Hedvika, venku je 8.3 °C

Přerovští Night Birds postoupili do in-line extraligy

Sport

19.6.2012

Autor: koč

V sobotu 16. června si přerovští in-line hokejisté vybojovali na ploše zimního stadiónu v Kladně postup do extraligy. Postupně porazili IHC Eagles Chrudim 9:3, IHC Roller Storm Praha 8:6 a IHC Rakovník 8:5. Minibaráž vrcholila pro přerovské in-line hokejisty v posledním utkání, které bylo zároveň nejtěžší. Vyrovnaný průběh rozhodla až poslední čtvrtina, kterou přerovští vyhráli 4:2 a na kladenském zimním stadiónu sí zaslouženě vybojovali účast v příštím ročníku in-line hokejové extraligy.

Přerovský tým IHC Night Birds si po vítězství v moravské části 1. ligy vybojoval účast v baráži o extraligu. Původně se měla hrát baráž v Chrudimi, pak byl naplánovaný dvoudenní miniturnaj v Kladně, který se po námitkách Přerova a Chrudimi přelosoval a pro tyto dva týmy se smrskl na jeden den. Rakovník a Praha odehráli svůj vzájemný zápas až v neděli. Po přelosování paradoxně odehrály dva nejvzdálenější týmy svůj zápas už v 8 hodin ráno na zimním stadióně v Kladně.
Do Kladna odjelo nekompletní mužstvo Přerova už ve tři hodiny ráno a muselo se obejít bez stabilních hráčů Pláška, Hermana, Faltýnka, Blinky, Kuči a Pospíšila. Tyto hráče výborně nahradili dva junioři Mikuláš Zbořil a Jan Andrýsek, kteří do týmu dobře zapadli. Pochvalu ale zaslouží celý tým, který v horkém počasí odehrál tři náročná utkání prakticky na dvě čtveřice. Hlavně třetí zápas s kvalitním Rakovníkem stál hráče nejvíc sil, protože se odehrál hned po zápase s Prahou. Vítězství nad Rakovníkem, který nakonec skončil druhý, poslalo přerovské do in-line hokejové extraligy. Na třetím místě skončila Chrudim a čtvrtá byla Praha.

IHC Night Birds Přerov - IHC Eagles Chrudim 9:3 (1:1, 1:2, 1:0, 6:0)
Branky: Kočara 3, Vaněk 2, Valášek, Kohút, Ditrich, Zbořil
Sestava: Sklenář – Kočara, Ferenc, Ditrich, Hanák – Andrýsek, Zbořil, Vaněk, Kohút – Valášek

IHC Night Birds Přerov - IHC Roller Storm Praha 8:6 (2:2, 4:1, 1:1, 1:2)
Branky: Ferenc 2, Kočara 2, Vaněk, Andrýsek, Kohút, Ditrich
Sestava: Sklenář (40.Škandera) – Kočara, Ferenc, Ditrich, Hanák – Andrýsek, Zbořil, Vaněk, Kohút – Valášek

IHC Night Birds Přerov - IHC Rakovník 8:5 (0:1, 2:1, 2:1, 4:2)
Branky: Hanák 2, Ferenc 2, Kohút, Andrýsek, Kočara, Vaněk
Sestava: Sklenář – Kočara, Ferenc, Ditrich, Hanák – Andrýsek, Zbořil, Vaněk, Kohút – Valášek

koč

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na xxl steaky. Těšit se můžete na vepřové, kuřecí, hovězí, 900g hovězí tomahawk a další. Na čepu Pilsner urquell, Bernard, Zubr Grand. Čekáme na Vás v pátek od 17 hod, sobota a neděle od 10 hod.