Reklama

Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil, venku je 20.1 °C

Přerovská nemocnice pořádá oblíbený Den otevřených dveří porodnice

Zprávy z regionu

18.4.2023

Autor: red

Prohlédnout si porodnici, seznámit se s personálem, ale také se zeptat na cokoliv ohledně porodu či péče o novorozence budou moci nastávající rodiče již tento týden v Nemocnici AGEL Přerov. Nemocnice pořádá tradiční Den otevřených dveří gynekologicko-porodnického oddělení, a to konkrétně ve čtvrtek 20. dubna od 13 do 17 hodin. Vstup na akci je bezplatný.

Porodní asistentky přerovské nemocnice zvou na Den otevřených dveří v porodnici

Foto: Nemocnice Přerov

"Po čase opět srdečně zveme všechny nastávající rodiče k nám do porodnice, aby si mohli osobně prohlédnout oddělení, porodní boxy, poporodní pokoje, seznámit se s personálem, ale třeba se i dozvědět řadu zajímavostí a praktických rad ohledně porodu," láká Bc. Lenka Látalová, staniční sestra gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Přerov.

Program Dne otevřených dveří zahrne zejména prohlídku prostor ambulancí, porodnice i novorozeneckého oddělení, a také edukační část, během které budou zkušené porodní asistentky odpovídat na zvídavé dotazy.

"Nastávajícím rodičům prozradíme, jak poznat blížící se porod, co si vzít s sebou do porodnice, jaké služby lze v porodnici využít, jak probíhá standardní i operační porod, ale i to, co následuje po propuštění domů," dodává Bc. Lenka Látalová s tím, že v rámci akce zároveň bude moci každá z maminek využít i možnosti bezplatného 3D ultrazvukového vyšetření.

"Na všechny příchozí rodiče se už teď moc těšíme, osobní setkání je vždycky příjemné, a navíc budeme moci v klidu a s předstihem probrat cokoliv, co je zajímá," vysvětluje staniční sestra.

Den otevřených dveří gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Přerov proběhne 20. dubna od 13 do 17 hodin, a to přímo na oddělení – v pavilonu CH. Zájemci mohou přicházet kdykoliv v tomto časovém rozmezí, a to i bez předchozí objednávky.

red

Reklama

HRAD SOVINEC

Katalog firem » Cestovní ruch » Hrady, zámky

30. září a 1. října 2023
Jak vznikají dějiny
Bitva o Sovinec
Výročí - pětistá akce pořádaná na hradě Sovinec

Po oba dny se o Vaší zábavu postará Sokolník Monti
Skupina historického šermu BIBUS SPIRITUS
Šermířská a divadelní společnost MALBERK¨
Skupina historického šermu MOHELNICKÁ SEBRANKA
Loutkové divadlo Kašpárkův svět
Skupina dobových tanců MALARTES

Vstup na věž , prohlídka s průvodcem či ukázka řemesla samozřejmostí

VÍCE NA: http://www.spinavci.cz/bitva.htm