Reklama

Středa 18. září 2019, svátek má Kryštof, venku je 9.3 °C

Přerov zažil v posledních dnech řadu napadení

Zprávy z regionu

20.8.2019

Policie České republiky musela v uplynulých dnech řešit několik případů fyzického napadení mezi dospělými i dětmi.

Foto: Depositphotos

V pátek vpodvečer byl na parkovišti u prodejny Albert na ulici Kozlovská v Přerově napaden 31letý muž skupinkou asi 6 mladíků. Strážníci městské policie se vydali hned po horké stopě a dva mladíky, kteří se na napadení podíleli, zadrželi na ulici Kratochvílova. Vzhledem k tomu, že se dopustili závažnější trestné činnosti přesahující rámec přestupku, přivolali strážníci hlídku státní policie. Oba mladí agresoři ve věku 15 a 16 let byli převezeni na služebnu, další ze skupinky napadání muže pouze přihlíželi a aktivně se neúčastnili. Dalším šetřením se zjistilo, že důvodem útoku na poškozeného byla záporná odpověď na jejich dotaz, zda nemá cigaretu. Nejprve mu jen nadávali a pak začaly létat rány pěstí mířené na hlavu a to s takovou razancí, že napadený upadl na zem, kde do něho útočníci kopali. Zraněný muž, který se nejprve nechtěl nechat vyšetřit lékařem, byl nakonec na vyšetření do nemocnice hlídkou převezen. Jeho zranění byla naštěstí jen povrchová. Oba mladiství byli asi po čtyřech hodinách ze zajištění propuštěni a předáni zákonným zástupcům. Případ se šetří pro podezření z provinění výtržnictví a ublížení na zdraví.

Včera (19. 8.) okolo 17:15 v blízkosti dětského hřiště u domu na Jižní Čtvrti III/6 v Přerově bezdůvodně fyzicky napadli dva neznámí pachatelé ve věku okolo 11 let nezletilého desetiletého chlapce. S útočníky se na místě nacházelo několik dalších dětí, které celému incidentu přihlížely. Prvotní oznámení o tom, co se stalo, přijala městská policie a na místo byli ihned vysláni strážníci, kteří kontaktovali oznamovatele a napadeného chlapce, který od útočníků dostal několik ran pěstí do obličeje. Po vyhodnocení situace strážníci přivolali napadenému chlapci sanitku a přivolali hlídku republikových policistů. Prohledáním okolí se nepodařilo možné pachatele útoku dohledat. Proto se policie obrací s výzvou na občany, kteří se v době konfliktu zdržovali v blízkém okolí nebo v uvedené době potkali vícečetnou skupinku dětí a mohli by poskytnout jakékoliv informace, které by vedly k ustanovení nezletilých pachatelů napadení, aby ji kontaktovali na lince 158 nebo přímo na služebně obvodního oddělení Přerov 1 na ulici Č. Drahlovského v Přerově. Uvedené oddělení je možné kontaktovat také telefonicky na čísle 974 778 651. Událost byla zaevidována pro trestný čin výtržnictví.

 

Reklama

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Katalog firem » Služby » Realitní kanceláře

Bud´ naše krevní skupina! Daruj krev spolu s námi!
18.9.2019 Nemocnice Přerov,
od 6:00 - 8:00 hod
Hematologicko-transfúzní oddělení

Nikdy nevíš, kdy svou krví někomu zachráníš život. Pokud ještě váháš, zda darovat krev, nebo ne, zvaž své důvody a přidej se k nám.
Víme, že dárců krve stále není dost, pojď s náma podpořit dobrou věc.

Nutno, aby se každý dárce telefonicky objednal buď na tel. čísle 724 100 130 nebo přímo v nemocnici na tel.čísle 581 271 103.

Přiveď parťáka a dárek Tě nemine!
#darujkrev
#realitniskupinasting
#realitysusmevem
#budnasekrevnískupina

Případné dotazy ráda zodpovím na emailu prerov@rksting.cz nebo na telefonu 724 100 130.