Reklama

Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan, venku je 25.6 °C

Přerov se promění ve výkladní skříň českého badmintonu

Sport

4.1.2011

Autor: pnar zzt

Přerov bude na začátku února patřit badmintonu. Poprvé v historii pořádá místní badmintonový klub Mistrovství ČR dospělých. Vrcholový turnaj sezóny začíná v pátek 4. února, kdy se rozehrají zápasy prvních kol. Program bude pokračovat v sobotu odehráním většiny zápasů včetně semifinále. Vrchol mistrovství v podobě finálových utkání je pak plánován na nedělní dopoledne. Turnaj se bude konat ve sportovní hale TJ Spartak, která se na tři dny promění ve výkladní skříň českého badmintonu. Celkem se za celý víkend odehraje na 150 zápasů od dvouher po čtyřhry.

"V Přerově je spousta lidí, kteří badminton hrají jako amatéři, náš klub dlouhodobě startuje v druhé nejvyšší soutěži. Tento sport se stává díky své rychlosti a fyzické náročnosti čím dál víc oblíbeným. Bylo tedy načase přivést do Přerova velký turnaj a představit badminton v celé své kráse široké veřejnosti," říká ředitel turnaje Jiří Pavelka. Diváci budou mít možnost vidět v akci ty nejlepší hráče z celé České republiky. Hala bude pro ně otevřena po celou dobu konání turnaje za symbolické vstupné. "Očekáváme účast obou našich olympioniků z Pekingu, Petra Koukala a Kristíny Ludíkové, a kompletní české špičky" dodává Jiří Pavelka. Přitom Petr Koukal bude obhajovat své čtyři zlaté medaile z let 2007 až 2010 a Kristína Ludíková bude obhajovat titul z roku 2010. Barvy Přerova se chystá hájit Zuzana Pavelková. Ačkoliv věkem stále patří mezi juniorky, chtěla by stejně jako vloni dosáhnout na medaile.
"Srdečně zveme všechny příznivce tohoto dynamického a živého sportu k návštěvě mistrovství. Přijďte povzbudit hráče a vytvořte pro ně nezapomenutelnou atmosféru," zve diváky Jiří Pavelka. Jak je tedy patrné, v Přerově se začátkem února chystá přehlídka toho nejlepšího, co český badminton nabízí.

pnar zzt

Reklama

Katarína Vaňková, DiS – specialista na oddlužení AK Mgr. Martin Ludvík Advokát

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

Naší hlavní činností je dluhové poradenství a řešení insolvencí, zpracování a podání insolvenčních návrhů, konkurzy malých firem (s.r.o.), právní poradenství po celou dobu insolvence.

Máte obavy z exekutora? EXPRESS zpracování do 48H!!

Poskytujeme i poradenství maminkám ohledně zvýšení výživného, vymáhání výživného a nově i možnost získat tzv. náhradní výživné od státu až 72.000 na 1 dítě!

Nabízíme pomoc při výkupu nemovitosti do bytového družstva těm, kteří jsou již v insolvenci a kterým chce ins. správce nebo věřitel prodat majetek.

Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a vše spolu vyřešíme. Pracujeme i on-line. po celé ČR.