Reklama

Středa 12. června 2024, svátek má Antonie, venku je 16.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Pracoviště chirurgické JIP přerovské nemocnice získalo nový kabát za téměř milion korun

Zprávy z regionu

8.6.2023

Autor: red

Novým moderním nábytkem se nyní může pyšnit oddělení chirurgické JIP Nemocnice AGEL Přerov. Za téměř milion korun nemocnice pořídila nové skříně i moderní úložný systém, které nejen zkrášlí oddělení, ale nabídnou i větší prostor pro skladování a přehlednější systém uspořádání pomůcek a materiálu.

Foto: Nemocnice Přerov

"Nové vybavení ocení především personál, který nábytek využívá intenzivně během celého dne. Výhodou nového nábytku je především praktičnost systémů pro ukládání, estetičnost a moderní přehledné řešení, které práci zjednoduší a mnohdy i zrychlí. Nový nábytek se také snadno dezinfikuje a udržuje, což je při naší práci velmi podstatné," vyjmenovává výhody nové investice Dalibor Valoušek DiS., vrchní sestra chirurgie Nemocnice AGEL Přerov, s tím, že díky vestavěným skříním bude daleko snazší i úklid samotných místností.

Investice v hodnotě téměř milion korun zahrnula obnovu dvou skladů se sterilním a nesterilním materiálem a pomůckami, a to konkrétně v rozsahu obměny vestavěných skříní a úložného prostoru. Veškerý nábytek je přitom nově nejen esteticky příjemnější, ale především je vyroben z moderních materiálů, které jsou odolné, hygienické a praktické. Manipulace s novým nábytkem je pak na rozdíl od minulost zcela tichá a snadná.

"Díky chytrému systému zásuvek a polic máme teď v pomůckách a materiálu lepší přehled, navíc jsme při volbě nových kusů nábytku využili opravdu každý centimetr tak, abychom získali co nejvíce prostoru pro skladování materiálu, který k naší práci potřebujeme," popisuje Dagmar Rosulková, staniční sestra chirurgické JIP Nemocnice AGEL Přerov.

Investicí do nábytku ve skladech přitom modernizace chirurgické JIP přerovské nemocnice nekončí. "V blízké budoucnosti plánujeme prostorové změny celého oddělení, které umožní i zlepšení přístupových cest, zajistí větší bezpečnost a pružnost provozu. Součástí této investice by pak mělo být i další nové vybavení," uzavírá Dagmar Rosulková s tím, že veškeré investice poslouží nejen personálu chirurgického oddělení nemocnice, ale především stovkám pacientů, kteří tímto oddělením každoročně projdou.

red

Reklama

Solární studio NAOMI

Katalog firem » Služby » Solária

Každá naše pobočka zaměstnává 2 osoby, jako obsluhu studia, které jsou odborně proškoleny v oblasti opalování a v oblasti solární kosmetiky. Vždy Vám velmi rádi poradí, vše odborně vysv...