Reklama

Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav, venku je 19.2 °C

Pondělní zastupitelstvo proběhne netradičně

Zprávy z regionu

21.4.2020

Autor: red

Zastupitelstvo města Přerova se poprvé ve své historii sejde za podmínek, které nelze označit za běžné. V hlavním sále Městského domu nebudou v pondělí 27. dubna zastupitelé sedět v těsném sousedství jak je zvykem, ale čekají je samostatné stolky, vzdálené od sebe dva metry. Změna čeká i na přihlížející veřejnost.

V hlavním sále budou kromě zastupitelů i technici, zajišťující přímý přenos ze zasedání. Vedoucí úředníci, kteří se za normálních okolností zastupitelstva účastní, tentokrát budou v sále chybět. Novináři mohou jednání sledovat z balkónu. V sále nebude místo ani pro veřejnost, občané budou mít nachystáno zázemí v malém sále. Zasedání uvidí na obrazovce a k ruce jim bude dobrovolný hasič, který je v případě, že budou chtít k projednávanému bodu vystoupit, přihlásí do diskuse. Diskutující pak bude hovořit k zastupitelům od mikrofonu přímo z malého sálu.

Aby se vše odehrálo v souladu s nařízením vlády, budou na místě zajištěny dezinfekční prostředky a opatření jsou vyřešena i s příchodem do budovy. Zastupitelé půjdou hlavním vchodem z Kratochvílovy ulice, pro občany bude otevřen boční vchod z Masarykova náměstí. I přes všechna opatření se ale obyvatelům města doporučuje, aby raději zasedání sledovali z bezpečí svého domova a přišli jen v případě, že chtějí vystoupit.

Zasedání začíná ve dvě hodiny po poledni, k vidění bude v přímém přenosu v Televizi Přerov i na webových stránkách města, kde už jsou nyní zveřejněny i materiály, které se budou projednávat.

red

Reklama

FINCENTRUM a.s. - Ing. Jiří Peloušek

Katalog firem » Finance » Pojišťovací makléři

Finančně poradenská společnost Fincentrum a.s. Vám nabízí:

- MIMOŘÁDNÉ SLEVY AŽ 55% na pojištění majetku občanů.
- Výhodné podmínky pojištění vozidel občanům i firmám.
- Velmi výhodné podmínky pojištění pro podnikatele a firmy.
- Bezplatný audit Vašich stávajících pojistných smluv a návrh řešení pojistné ochrany.

- Speciální akce na hypoteční úvěry a jejich refinancování.

- Exkluzivní podmínky garantovaného spoření formou bankovních vkladů s vysokým úrokem pro občany i firmy.

- Stavební spoření - nyní akce - SMLOUVA BEZ POPLATKU ZA UZAVŘENÍ!

Kancelář: Ing. Jiří Peloušek
OC Koloseum (horní Albert) - 1. patro, Přerov
Tel: 724 185 087, 581 202 222
jiri.pelousek@fincentrum.com