Reklama

Neděle 23. února 2020, svátek má Svatopluk, venku je 9.8 °C

Pantograf se svými rockovými peckami "rozboural" restauraci Pivovar

Kultura

17.11.2019

Autor: hcz

Rocková kapela Pantograf už třiačtyřicet let hraje pro své věrné posluchače. Nejinak tomu bylo i v sobotu večer v restauraci Pivovar na čtvrtém setkání bývalých členů, ale i bývalých a současných fanoušků. Restaurace praskala ve švech a fanoušci si rockové pecky doslova labužnicky vychutnávali.

Převzaté pecky světoznámých rockových kapel jako Rainbow, Uriah Heep, ZZ Top, Toto, Whitesnake nebo Manfred Mann sklidily v podání Pantografu od fanoušků mohutný aplaus.

Poslechnout si kluky přišli i muzikanti Pavel David, Petr Skácel a Bohdan Mrtvý. Nejen muzikanti, ale i fanoušci byli nadšení. Mezi nimi se objevil i primátor Přerova Petr Měřínský, kterému se vystoupení Pantografu moc líbilo. "Jme moc rádi, že máme tolik fanoušků. Takový zájem jsme nečekali a jsme opravdu moc rádi," řekl po vystoupení zpěvák kapely Pantograf Mira Bedřich.

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na BURGERMANII. Těšit se můžete na hovězí, vepřové, kuřecí, sýrové a další burgery….Na čepu Pilsner Urquell, Zubr a další… Těšíme se na Vás v pátek od 17 hod, sobota a neděle od 10 hod.