Reklama

Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg, venku je 14.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Pantograf se svými rockovými peckami "rozboural" restauraci Pivovar

Kultura

17.11.2019

Autor: hcz

Rocková kapela Pantograf už třiačtyřicet let hraje pro své věrné posluchače. Nejinak tomu bylo i v sobotu večer v restauraci Pivovar na čtvrtém setkání bývalých členů, ale i bývalých a současných fanoušků. Restaurace praskala ve švech a fanoušci si rockové pecky doslova labužnicky vychutnávali.

Převzaté pecky světoznámých rockových kapel jako Rainbow, Uriah Heep, ZZ Top, Toto, Whitesnake nebo Manfred Mann sklidily v podání Pantografu od fanoušků mohutný aplaus.

Poslechnout si kluky přišli i muzikanti Pavel David, Petr Skácel a Bohdan Mrtvý. Nejen muzikanti, ale i fanoušci byli nadšení. Mezi nimi se objevil i primátor Přerova Petr Měřínský, kterému se vystoupení Pantografu moc líbilo. "Jme moc rádi, že máme tolik fanoušků. Takový zájem jsme nečekali a jsme opravdu moc rádi," řekl po vystoupení zpěvák kapely Pantograf Mira Bedřich.

Reklama

Pneu Kubeša s. r. o.

Katalog firem » Auto - moto » Pneuservis

Provádíme veškeré pneuservisní práce s největší zodpovědností. Můžete si u nás nechat opravit pneumatiky všech typů i rozměrů. Samozřejmostí je i prodej pneumatik, prodej alu i plechov...