Reklama

Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián, venku je 17.2 °C

Opravy chodníků ve třech lokalitách přijdou na milion čtvrt

Zprávy z regionu

4.4.2021 aktualizováno 22.4.2021 19:23

Autor: red

Se začínajícím jarem startují i opravy chodníků v Přerově. V plánu jsou tři a všechny začaly v úterý 6. dubna. Pracovníci technických služeb mají na zhotovení prací tři měsíce.

Opravou projde chodník spojující ulice Alšova a Pod Hvězdárnou. Za 124 metrů čtverečních zaplatí město 187 tisíc korun. V ceně je výměna plošné betonové dlažby o rozměrech 30 krát 30 centimetrů, obrubníků i terénní úpravy za obrubami. Nového povrchu se dočkají i lidé využívající chodníky v ulici Bratří Hovůrkových. Tam se chystá druhá etapa oprav, která za téměř 800 tisíc korun vyřeší stav 826 metrů čtverečních chodníků. Poslední jarní renovace míří do spojnic ulic Sokolská a Velká Dlážka, kde se za 369 tisíc opraví 300 metrů čtverečních cesty pro chodce. V dalších opravách se má ještě letos postupně pokračovat. Stejně jako loni, kdy byly zrekonstruovány trasy pro pěší především v centru města. Konkrétně před Přerovankou v Kratochvílově ulici, ve Wilsonově ulici nebo na Žerotínově náměstí.

red

Reklama

Katarína Vaňková, DiS – specialista na oddlužení AK Mgr. Martin Ludvík Advokát

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

Naší hlavní činností je dluhové poradenství a řešení insolvencí, konkurzy malých firem (s.r.o.).

Poskytujeme i poradenství maminkám ohledně zvýšení výživného, vymáhání výživného a nově i možnost získat tzv. náhradní výživné od státu až 72.000 na 1 dítě!

Nabízíme pomoc při výkupu nemovitosti do bytového družstva těm, kteří jsou již v insolvenci a kterým chce ins. správce nebo věřitel prodat majetek.

Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a vše spolu vyřešíme. Pracujeme i on-line.. po celé ČR.