Reklama

Středa 20. ledna 2021, svátek má Ilona, venku je 2 °C

Online benefiční Tříkrálový koncert Charity Přerov: "Síla má mnoho podob, ale jednu tvář."

Zprávy z regionu

25.12.2020

Autor: red

3. ledna 2021 se bude konat první ročník online benefičního Tříkrálového koncertu Charity Přerov s podtitulem Síla má mnoho podob, ale jednu tvář. Tu tvou. Záštitu nad koncertem převzal primátor města Přerova Petr Měřínský a děkan Římskokatolické farnosti Přerov Josef Rosenberg.

Charita Přerov, nezisková křesťanská organizace, již více jak 27 let poskytuje občanům Přerova a okolí odbornou péči z oblasti zdravotní a sociální. Letos se bude realizovat první ročník benefičního Tříkrálového koncertu z kostela svatého Vavřince. O hudební doprovod se postará Pavel Novák, Michalela Grohmanová a další. Hudební program bude proložen audiovizuálními medailonky s přáním všeho dobrého z úst známých přerovských rodáků. Můžete se tak těšit na slova Martina Zaťoviče, Tomáše Pluháčka a dalších.

"Přemýšleli jsme, jak můžeme k lidem v dnešní specifické době co nejblíže donést poselství, která k době adventu, Vánoc a novému roku patří. Právě dnes, víc než kdy jindy, cítíme potřebu předat do nového roku uvědomění vlastní síly, poselství a povzbuzení každého jednoho z nás. A proto online koncert," uvádí ředitelka Charity Přerov Mgr. Alena Pizúrová.

Každá ze služeb Charity Přerov je střípkem pomoci někomu a dohromady tvoří kruh, který nikde nekončí. "Charita Přerov předává sílu každému, kdo ji potřebuje. Bez Vaší síly bychom to však nezvládli. Vaše síla je silou našich odborných pracovníků. Letos nově můžete své finanční dary věnovat přes online kasičku na webové stránce www.trikralovasbirka.cz. Proto, aby Váš dar byl připsán Charitě Přerov, uveďte do formuláře na webu PSČ města Přerova 750 02," uvádí za komunikaci Charity Přerov Vendula Novotná.

"Všichni, kteří budou mít chuť přispět, mohou tak učinit prostřednictvím online kasičky. Výtěžek sbírky z koncertu putuje zpět za našimi klienty v podobě poskytnutých služeb. Za každou finanční částkou je jedna tvář. Protože každý, kdo chce, se může stát silou ruky, která oblékne, umyje vlasy, ošetří rány. Protože síla má mnoho podob, ale jednu tvář, tu tvou," dodává Mgr. Emilie Šmídová, pastorační asistentka.

V rámci koncertu si diváci budou moci 3. ledna 2021 od 17:00 online poslechnout libozvučné, vánočně laděné melodie, které se ponesou po kostele svatého Vavřince v občasném doprovodu mladých zpěváků.

"Pojďme společně vstříc moderním technologiím a z pohodlí domova si užijme sílu koncertu. Sílu Tříkrálového poselství a sílu přání všeho dobrého do dalšího roku. Více informací o koncertu budou průběžně přidávány na webové stránky www.prerov.charita.cz a sociální sítě Charity Přerov," dodává za oblast PR Vendula Novotná.

Pozvánka na online benefiční Tříkrálový koncert Charity Přerov

red

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

!! FIRST MINUTE ZÁJEZDY NÁ LÉTO 2021 !!

Egypt - Marsa Alam

15.7.-22.7.2021

Odlet z Brna!

Club Calimera Akassia Swiss Resort 5* - 17.890,-Kč/dospělá osoba, All Inclusive!

Hilton Marsa Nubian 5* - 17.790,-Kč/dospělá osoba, All Inclusive!

Pickalbatros Sea World Marsa Alam 5* - 20.990,-Kč/dospělá osoba, All Inclusive!

Royal Brayka Beach 4* - 16.090,-Kč/dospělá osoba, All Inclusive!