Reklama

Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav, venku je -3.2 °C

Nová kožní ambulance v přerovské nemocnici

Zprávy z regionu

13.10.2023

Autor: red

Přerovská nemocnice otevírá svoji již třetí kožní ambulanci s moderním digitálním dermatoskopem. Péče v nové ordinaci bude specializována nejen na uvedené vyšetření, ale i na poskytování biologické léčby a dalších výkonů, které usnadňují provoz a urychlují čas vyšetření.

Foto: Nemocnice Přerov

Kožní ambulance přináší významné výhody pro pacienty a podporuje úsilí poskytovat vysoce kvalitní zdravotní péči v oblasti dermatologie. Nová ordinace nabídne více časového prostoru pro vyšetření pacientů s biologickou léčbou a umožní efektivně léčit pacienty s diagnózami atopické dermatitidy, psoriázy či kopřivky, u kterých je potřeba vetší časový prostor k vyšetření. "Jsem velice rád, že se nám od loňského podzimu povedlo zřídit a nasmlouvat možnost podávaní centralizované, bezpečné, ale zejména velice účinné terapie, tzv. biologiky. V současné době máme již zhruba 20 pacientů léčených touto moderní světovou léčbou a zatím všichni dosavadní pacienti jsou s výsledkem terapie velice spokojení a jsou i vděční, že za touto léčbou nemusí dojíždět, a mají ji možnost absolvovat i zde na Přerovsku," říká MUDr. Lukáš Meričko, primář kožního oddělení Nemocnice AGEL Přerov.

Hlavním důvodem realizace nové kožní ambulance byla potřeba zajištění dostatečného prostoru pro umístění nového moderního přístroje, který detailně zaznamená každé znaménko, ale také pro zaopatření místa pro další personální posílení odborného týmu.

"V současné době máme lékařky na částečné úvazky, například po mateřských dovolených, ale předpokládáme, že do budoucna bude potřebné navýšení jejich úvazků i zejména kvůli pořád se zvyšujícímu počtu zejména akutních pacientů," dodává MUDr. Meričko.

Nová kožní ambulance je umístěna v prostorách přízemí budovy LDN, v blízkosti stávajících kožních ordinací. Pacienti se i nadále budou moci objednávat a hlásit na dosavadní kartotéce a na tel. č. 581 271 341 jako doposud. Žádanku k jakémukoliv vyšetření pacienti nepotřebují. "Ordinační hodiny pro novou kožní ambulanci jsou zatím vyčleněny ve středu a ve čtvrtek v čase 7:30 – 15:00 hodin, kdy bude zatím specializovaná pro pacienty k vyšetření digitálním dermatoskopem a pro pacienty s biologickou léčbou s tím, že v ostatní dny bude využita k dalším výkonům usnadňujícím provoz a věřím, že i urychlující čas vyšetření, resp. i zkrácení doby čekání na vyšetření," uzavírá MUDr. Lukáš Meričko.

 

red

Reklama

Malířství - natěračství Duha Přerov - Tomáš Iž

Katalog firem » Řemeslníci » Malíři, natěrači

Připravujeme AKCE na zimní sezónu od 1.12. do 31.3. 2023 - 2024

MALÍŘSKÉ PRÁCE
Platí pro seniory a bytové jednotky.
Při minimální objednávce nad 8,500 Kč SLEVA -15%

PROTIPLÍSŇOVÉ MALBY
Při minimální objednávce v hodnotě 4,500 Kč sleva 10%

NÁTĚRY VAN
Max vzdálenost v okruhu 25 km.
Původní cena 5,600 Kč, -.
Akční cena 5,200 Kč,-.
Senioři 5,000 kč,-.

Přerov, Olomouc, Kojetín, Kroměříž, Hulín, Holešov,Lipník nad Bečvou, Bystřice pod Hostýnem, Hranice na Moravě.

WWW:
malirstvinateracstvi-duha.webnode.cz

EMAIL:
malirstvi-duha@seznam.cz

TEL:
+420 734 645 509