Reklama

Čtvrtek 23. května 2019, svátek má Vladimír, venku je 12.2 °C

Nevíte jak se dostat do pohádky? Je to jednoduché

Tipy a názory

13.6.2016

Autor: hcz

Už po pětadvacáté se otevřou všem milovníkům pohádek v sobotu 18. června na Laguně kouzelné brány ORIZARA. Na cestu Pohádkovým lesem, která odstartuje ve 14:00 u restaurace Bašta u Dokládalů, zvou všechny děti i dospělé pořádající TOM Lišáci.

ORIZARO není určeno pouze dětem, k jeho úspěšnému absolvování a splnění všech úkolů je potřebná spolupráce celé rodiny. "Na deseti pohádkových stanovištích plných překvapení, příběhů a legrace budou na návštěvníky čekat hrdinové těch nejznámějších pohádek. Úkolem všech bude vyhledat ukryté pohádky a svým důvtipem, šikovností a smyslem pro humor pomoci z nesnází pohádkovým postavám. Pohádkový les nenabízí jenom zábavu, ale také poučení,“ řekl za pořadatele Ladislav Župka.

Podle něj se tady můžete přiučit jak: přikládat v Pekle pod kotel, sedat na lopatu v Perníkové chaloupce, jak se zachránit před Vodníkem, co dělat pro vysvobození Budulínka, jak vytáhnout velkou řepu a spoustu dalších praktických věcí, které se v žádné škole neučí.

Po absolvování pohádek je připraveno pro návštěvníky občerstvení a všichni si mohou vyzkoušet štěstí v tradičním losování o ceny.

A co vlastně ORIZARO znamená? "Někteří vykladači tvrdí, že by se mohlo jednat o zkratku pro orientační závod rodin. Ale to je naprostý omyl. Orizaro není nic jiného, a dokládají to i poslední vědecké výzkumy, než prastaré mocné orientální zaklínadlo, které použito na správném místě, ve správnou chvíli má moc vyvolat dobrou náladu a úsměvy u návštěvníků Pohádkového lesa. Což bylo v praxi už mnohokrát vyzkoušeno. Přijďte se o tom sami přesvědčit," dodává Župka.

hcz

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na BURGERMANII. Těšit se můžete na burgery všech chutí. Na čepu Pilsner Urquell, Zubr Grand, Bernard.
Čekáme na Vás již tento pátek od 17 hod.
Těší se na Vás kolektiv Route 66 restaurant.