Reklama

Sobota 21. července 2018, svátek má Vítězslav, venku je 26.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Nevíte jak se dostat do pohádky? Je to jednoduché

Tipy a názory

13.6.2016

Autor: hcz

Už po pětadvacáté se otevřou všem milovníkům pohádek v sobotu 18. června na Laguně kouzelné brány ORIZARA. Na cestu Pohádkovým lesem, která odstartuje ve 14:00 u restaurace Bašta u Dokládalů, zvou všechny děti i dospělé pořádající TOM Lišáci.

ORIZARO není určeno pouze dětem, k jeho úspěšnému absolvování a splnění všech úkolů je potřebná spolupráce celé rodiny. "Na deseti pohádkových stanovištích plných překvapení, příběhů a legrace budou na návštěvníky čekat hrdinové těch nejznámějších pohádek. Úkolem všech bude vyhledat ukryté pohádky a svým důvtipem, šikovností a smyslem pro humor pomoci z nesnází pohádkovým postavám. Pohádkový les nenabízí jenom zábavu, ale také poučení,“ řekl za pořadatele Ladislav Župka.

Podle něj se tady můžete přiučit jak: přikládat v Pekle pod kotel, sedat na lopatu v Perníkové chaloupce, jak se zachránit před Vodníkem, co dělat pro vysvobození Budulínka, jak vytáhnout velkou řepu a spoustu dalších praktických věcí, které se v žádné škole neučí.

Po absolvování pohádek je připraveno pro návštěvníky občerstvení a všichni si mohou vyzkoušet štěstí v tradičním losování o ceny.

A co vlastně ORIZARO znamená? "Někteří vykladači tvrdí, že by se mohlo jednat o zkratku pro orientační závod rodin. Ale to je naprostý omyl. Orizaro není nic jiného, a dokládají to i poslední vědecké výzkumy, než prastaré mocné orientální zaklínadlo, které použito na správném místě, ve správnou chvíli má moc vyvolat dobrou náladu a úsměvy u návštěvníků Pohádkového lesa. Což bylo v praxi už mnohokrát vyzkoušeno. Přijďte se o tom sami přesvědčit," dodává Župka.

hcz

Reklama

STEVE REEVE s.r.o. - Pánská móda

Katalog firem » Obchod » Oděvy a butiky » Pánská móda

SVATBA NA SPADNUTÍ ????
VAŠE MUŽE OBLÉKNEME OD HLAVY AŽ K PATĚ.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA:
- OBLEKY
- VOLNOČASOVÁ SAKA I V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH
- SLIM KALHOTY
- KOŠILE NOVÝCH VZORŮ I KRÁTKÝ RUKÁV
- SPOLEČENSKÁ OBUV + OPASKY
- ŠLE
- ELEGANTNÍ SVETRY, VESTY, JEMNÝ ÚPLET
- DOPLŇKY
- JEANS S VYSOKÝM PASEM I V NADMĚRECH+ LETNÍ VZORY
- BEKOVKY, KŠILTOVKY

PRO DÁMY :
- LETNÍ KLOBOUKY
- ŠATY
- zn.DESIGUAL SE SLEVOU 50%
- JEANS S VYSOKÝM PASEM- MARTEN

!!!SLEVA NA VYBRANÉ DRUHY OBLEKŮ. CENY OD 2999,-!!!

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU