Náklaďáky přivezly dětem sníh.
U přerovského rybníka se bude sáňkovat
8.2.2012
Autor: pnar
Děti v Přerově mohou využívat novou atrakci. Sněhovou skluzavku pro ně vytvořila společnost Teplo Přerov, která provozuje zimní stadion, ve spolupráci s technickými službami. Přesto, že počasí zimním radovánkám ve městě zatím příliš nepřeje, děti si všechno budou moci vynahradit na umělém sněhu.
Novou zimní atrakci připraví pro přerovské děti společnost Teplo Přerov, která provozuje zimní stadion. Tento týden pro ně ve spolupráci s Technickými službami města Přerova vytvoří na travnatém svahu u přerovského rybníka "zimní eldorádo". Sněhovou skluzavku začaly vytvářet už včera a v následujících dnech ji budou upravovat.
"Protože si letos děti v Přerově neužily moc sněhu, rozhodli jsme se pro ně vytvořit ledovou skluzavku, na které se mohou vyřádit. Sníh, vzniklý při úpravě ledové plochy zimního stadionu, navozíme v následujících dnech na stráň, kde mohou děti třeba bobovat či sáňkovat," popsal ředitel společnosti Teplo Přerov Jaroslav Klvač s tím, že podobnou skluzavku vytváří letos poprvé.
Novou atrakci mohou školáci využít třeba příští týden, kdy je čekají jarní prázdniny.
pnar
RJ - Cyklo Konečný
Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny
PRODEJNA: KRAMÁŘOVA 15(u nádraží)
Jízdní kola značek Maxbike,Rock Machine,Galaxy,Stevens.Velký výběr náhradních dílů,kvalitní servis.
.Garanční prohlídka a seřízení po ujetí cca 100 km.
Elektrokola:Lectron,R.Machine.
Novinka:E-Babeta,cena 24.900,-Kč





