Reklama

Pondělí 23. července 2018, svátek má Libor, venku je 28 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Moderní gymnastky dovezly osm medailí z přebornického klání z Bruntálu

Sport

1.6.2016

Autor: zd

Jako každoročně se vydala početná delegace přerovských závodnic kombinovaného programu do Bruntálu, který byl pořadatelem Oblastního přeboru Severomoravské oblasti v moderní gymnastice. Pro mnohé závodnice to byla nejdůležitější soutěž sezony, ty nejúspěšnější budou reprezentovat klub, oblast a Přerov na vrcholné domácí soutěži, která letos proběhne v Českých Budějovicích.

Foto: Archiv klubu

Všechny závodnice čekal dvojboj sestav v pěti kategoriích, na závodním koberci dívky předvedly předepsané i volné sestavy se všemi náčiními, švihadlem, obručí, míčem, kužely a stuhou. O pořadí ve výsledkové listině rozhodovala nejen aktuální sportovní forma, ale především psychická vyrovnanost, závodní sebevědomí a výkon bez výrazného zaváhání. Dva přebornické tituly a osm medailí je bilance moderních gymnastek TJ Spartak Přerov.

Přebornice oblasti v II. kategorii a kategorii žen Denisa KARASOVÁ a Blanka BOŘUTOVÁ.
2. místo – Hana HORÁČKOVÁ, Emma POLÁKOVÁ
3. místo – Olivie DOČEKALOVÁ, Lenka HANZLÍKOVÁ, Anna POSPÍŠILOVÁ, Michaela MBROŽOVÁ
4. místo – Laura PASTORČÁKOVÁ, Stela DOČEKALOVÁ, Lenka VINCENOVÁ
5. místo – Monika TOMEČKOVÁ, Zuzana KOVÁŘOVÁ

Závodní tým pracoval po celou sezonu pod vedení trenérky Ivany BOŘUTOVÉ. Gratulace patří všem závodnicím, Denise KARASOVÉ a Blance BOŘUTOVÉ přejeme na Mistrovství České republiky do Českých Budějovic pevné nervy a suverénní elegantní výkon.

zd

Reklama

Divadelní V. klub Přerov

Katalog firem » Kultura » Divadla

Divadelní komedie
MANŽELSTVÍ V KOSTCE.
5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.

Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?