Reklama

Neděle 22. července 2018, svátek má Magdaléna, venku je 20.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Mikulášský víkend nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé

Tipy a názory

5.12.2014

Autor: Zuzana Doleželová

Víkend právě začíná! Venku je sice smog, všichni kolem varují, že bychom neměli raději ani vycházet, ale to nám nebrání užít si mikulášské radovánky. Akcí pro děti i dospělé je totiž dostatek, stačí si jen vybrat! Užijte si víkend podle svých představ a v neděli nezapomeňte zapálit na adventním věnci druhou svíčku.

Foto: Hana Žáčková

Mikulášská show s Duckbeatem

Přijďte oslavit Mikuláše na náměstí! Dnes od 17:00 se tu koná pro všechny malé a velké show s taneční skupinou Duckbeat. Těšit se můžete na street dance, pohádkovou taneční nadílku, ale také na příchod Miukuláše a jeho družiny. Čeká vás také čertovská kovářská dílna a opékání špekáčků. Tak se nezapomeňte teple obléknout a užijte si spoustu zábavy.

Mikulášský podvečer v Dřevohosticích

Mikuláš dorazí i do Dřevohostic. Počkejte si na něj i jeho družinu přímo na náměstí! Akce startuje už v 16:00. Během večera vystoupí děti z družiny Základní školy Dřevohostice, děti z mateřské školy a cvičenky aerobiku. Mikuláš by měl dorazit kolem 16:30. Po Mikulášské nadílce se rozsvítí strom a bude otevřen velký dřevohostický betlém.

Do kulturního domu Echo vyrazte na párty

Do kulturního domu Echo v Lipníku nad Bečvou jsou zváni všichni čertíci a andílci, kteří se chtějí pobavit, něco se naučit a třeba i vyhrát nějakou cenu. Přijďte si užít večer v kostýmech! Bude se soutěžit o Čertíka a Andílka roku 2014 a na závěr akce přijde Mikuláš a rozdá drobné dárky všem dětem. Vstupné je 30 korun a začíná se v 17:00.

Cukrle provoní perníčky

Voňavé perníčky jsou nedílnou součástí Vánoc, proto spolek Cukrle připravil pro všechny zájemce příjemné sobotní odpoledne ve znamení pečení a zdobení perníčků. A co k tomu budete potřebovat? Nic jiného než své vlastní upečené perníčky, které si během odpoledne můžete ozdobit. A samozřejmě dobrou náladu :)

V Troubkách se rozezní cimbál

Soubor Hanák Troubky zve všechny do kulturního domu v Troubkách v sobotu v 18:00 na vánoční posezení u cimbálu spojené s oslavou 45 let znovuobnovení činnosti souboru Hanák. V programu vystoupí soubory Hanáček, Hanák, pěvecký sbor Troubečan, soubor Ševětín nebo Vsacan ze Vsetína. Po programu bude k tanci a poslechu hrát cimbálová muzika Primáš. Občerstvení bude na místě zajištěno a vstupné je dobrovolné.

Zabruslete si na zimním stadionu

Venku se sice už ochladilo, ale rybníkům ještě potrvá, než zamrznou. Vy můžete vzít brusle a vyrazit na zimní stadion. Pro děti do 8 let je připraveno bruslení v sobotu od 10:15, pro dospělé od 17:00, v neděli pak pro děti od 09:00 a dospěláci mohou vyrazit na led v 16:00. Děti, studenti, důchodci a nebruslící doprovod za hodinu strávenou na stadionu zaplatí 35 Kč, dospělé bruslaře bude hodina strávená na ledě stát 40 Kč.

Zuzana Doleželová

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Zveme všechny motorkáře, cyklisty i pěší do nově otevřené restaurace Route 66. Nabízíme denní menu, jídla na objednávku, speciality - hamburgery, dále něco na chuť k pivku, mnoho druhů...