Reklama

Úterý 28. ledna 2020, svátek má Otýlie, venku je 2.6 °C

Mikuláš dorazil do Přerova: potěšil zaplněné náměstí

Zprávy z regionu

5.12.2019

Autor: hcz

Čekání na příchod Mikuláše a jeho družiny zpříjemnilo ve čtvrtek v podvečer stovkám malých i velkých návštěvníků přerovského náměstí TGM vystoupení tanečníků Duckbeatu. Nechyběl ani pekelný oheň mistra černého řemesla, opékání špekáčků a na závěr ohňostroj.

Svatý Mikuláš v doprovodu andělů a čertů dorazil do Přerova. Nejdříve se ale na pódiu představili tanečníci Duckbeatu. Půvabné vystoupení malých i velkých zakončili čtyři kamarádi - zebra Marta, lev Alex, žirafa Melman a hrošice Glorie, kteří plnému náměstí připomněli film Madagaskar a oblíbenou postavičku - krále Jelimána.

Děti byly nadšené. "Bylo to super, ale už se těším na Mikuláše a čerty," svěřil se šestiletý Martin Petr. Dočkal se.... Děsiví čerti s řetězy vtrhli na náměstí a první řady pod pódiem prořídly. V tom, aby si mohli odnést nějakého toho hříšníka do pekla, jim naštěstí zabránil Mikuláš, který je vykázal pryč.

Na děti, které se osmělily a přišly na pódium říci nějakou básničku, čekala sladká odměna a na závěr nechyběl ani mikulášský ohňostroj.

Reklama

Městys Dřevohostice

Katalog firem » Obce » A-K

Městys Dřevohostice se rozkládá po obou březích říčky Bystřičky, asi 15 kilometrů jihovýchodně od Přerova, na okraji Hostýnské vrchoviny. V současné době zde žije asi 1500 obyvatel a k...