Reklama

Neděle 11. dubna 2021, svátek má Izabela, venku je 9.6 °C

Mažoretky GINA z Brodku u Přerova si z Prahy přivezly skvělé stříbro

Sport

5.9.2014

Autor: zd

Před nedávnem hostila Praha nejvýznamnější mažoretkovou soutěž celého roku, a to Mistrovství světa v mažoretkovém sportu v asociaci IFMS. Mistrovství se účastnilo několik zahraničních států a mažoretkám GINA z Brodku u Přerova se na toto mistrovství podařilo kvalifikovat přes všechna základní, semifinálová i finálová kola v ČR, a dostaly tak možnost reprezentovat svůj tým i Českou republiku na této světové úrovni.

Kadetky ve věku 8 až 11 let pod vedením trenérky Kláry Mazalové se staly vicemistryněmi světa v kategorii skupina MIX! Skvěle si vedly i juniorky (12 až 15 let) pod vedením Moniky Gábové, kterým medailová pozice utekla jen o pár setin, skončily na 4. místě. Nejstarší seniorky v nejprestižnější disciplíně skupina BATON už několikátý rok patří pod trenérským vedením Jany Hebelkové mezi špičku v ČR i v Evropě, kterou krásným umístěním potvrdily i na letošním Mistrovství světa, kde se za pochodové defilé umístily na 5.místě a v pódiové choreografii na 7. místě.

zd

Reklama

OBEC HORNÍ MOŠTĚNICE

Katalog firem » Obce » A-K

Obec Horní Moštěnice Leží na posledním výběžku Hostýnské vrchoviny v nadmořské výšce 206 – 220 m nad mořem na okraji úrodné Hané. Obec je rozložena na pravém břehu řeky Moštěnka...