Reklama

Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan, venku je 26.1 °C

Mažoretkám FANTASY se dařilo na mezinárodní soutěži

Zprávy z regionu

16.6.2022

Autor: red

Přerovské mažoretky ze sportovního oddílu Fantasy se o minulém víkendu (11. - 12.6.) úspěšně prezentovaly na mezinárodní soutěži pořádané asociací IFMS - Memoriál Jiřího Necida v Karviné. Děvčata předvedla ve dvou soutěžních dnech celkem 22 formací s náčiním baton (hůlka), náčiním pompom (třásně) v kategorii kadetky (8 - 11let), juniorky (12 - 14let) a seniorky (15 a více let). Některým z formací se podařilo postoupit na ME 2022, které se bude konat příští týden v Chorvatsku.

Mezi nejlepší patřila děvčata Adéla Kristová, která v kategorii juniorky sólo pompom získala zlato, seniorky Adéla Langová a Adéla Krmelová za duo pompom získaly taktéž zlato, a do třetice zlatou medaili získala děvčata Adéla Langová, Adéla Krmelová, Barbora Lukešová, Natálie Petrová, Diana Janáková a Tereza Bosáková za svou malou formaci v kategorii seniorky mini pompom. 

Stříbrné medaile získala děvčata v kategorii kadetky duo pompom Anna Ondřejová a Tereza Zbožínková, seniorka Adéla Krmelová se sólem pompom. Bronzové ocenění získala nejmenší děvčata v kategorii kadetky mix (kombinace náčiní baton a pompom) ve složení Kristýna Barboříková, Viktorie Hamouzová, Adéla Hradilová, Leona Hrubá, Anna Klakurková, Evelína Kutáčová, Markéta Malíková, Laura Minarčíková, Anna Ondřejová, Kristýna Školoudíková, Valerie Smékalová, Michaela Zbránková. V kategorii seniorky náčiní baton získala se sólem Kateřina Valentová bronzové ocenění.

Již tento víkend, v sobotu 18. června, se přerovská děvčata vydají na týdenní zahraniční cestu do Chorvatska, kde budou bojovat na Mistrovství Evropy pořádané asociací IFMS v Novigrad s celkem 34 formacemi v kategoriích kadetky, juniorky, seniorky a rodičovský tým, s náčiním baton a pompom.

Děvčatům gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho úspěchů na ME. Děkujeme za reprezentaci svého oddílu a města Přerov.

red

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

SENEGAL

28.06.2022

ROYAL HORIZONS BAOBAB ****

7 nocí all inclusive, dítě od 17 990 Kč

20 990 Kč

RIU BAOBAB *****

7 nocí all inclusive, dítě od 17 990 Kč

24 990 Kč

Více nabídek Vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo u nás v kanceláři.