Reklama

Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan, venku je 15.4 °C

Krizová linka začne zítra ráno vyřizovat objednávky

Zprávy z regionu

17.3.2020

Autor: red

Krizová linka, určená lidem v karanténě, osamělým osobám a seniorům nad sedmdesát let, začne fungovat zítra (18. března) úderem osmé hodiny ranní.

Foto: Magistrát města Přerova

Na telefonní číslo 702 235 337 se mohou obrátit zájemci z těchto tří skupin občanů Přerova a místních částí, kteří mají zájem o donášku potřebných potravin. Nepůjde ale o nákup, který by službě na lince nadiktovali. Balíčky jsou předem stanovené a volající pouze upřesní, o který má
zájem.

V balíčku číslo jedna je kilo cukru, litr mléka, balení těstovin, tři polévky v sáčku či do hrnečku, tři balení paštiky v konzervě, balený plátkový sýr, sto gramů baleného trvanlivého salámu a krabička čaje PIGI. V druhém balíčku je toaletní papír, tuhé mýdlo a hygienické potřeby pro ženy podle jejich požadavků. A třetí typ balíčku je určený pro kojence. V něm bude kojenecké mléko, dětské plenky a čaj. Všechny objednávky budou lidem doručeny přímo do jejich domovů. Platby se začnou řešit individuálně, počítá se s tím, že nákupy nebudou každodenní, ale jednou za tři dny.  Zájemci o službu, kteří budou potřebovat vyzvednout i léky, mohou svůj požadavek rovněž nahlásit na krizovou linku. Tam jim obsluha poradí, jak mají v dané věci postupovat. Linka bude k dispozici od osmi ráno do čtyř odpoledne do odvolání vždy od pondělí do pátku.

red

Reklama

MOTOR expert s.r.o.

Katalog firem » Auto - moto » Autoservisy, opravny

Nabízíme dezinfekci značky ASOR

Balení: á 15 litrů
Cena za litr včetně DPH: 100,- Kč

Zakoupíte na našem autoservisu ul. 9. května 3169/90b
Telefon: 774 680 860

http://www.prote.cz/cs/dezinfekcni-program/ asor/