Reklama

Čtvrtek 6. srpna 2026, svátek má Oldřiška, venku je 33.6 °C

Kam vyrazit k vodě? Připravili jsme přehled koupališť na Přerovsku i v kraji

Zprávy z regionu

28.6.2012

Autor: pnar

Kam vyrazíme k vodě? Tuhle otázku si v létě položí snad každý. S odpovědí na ni pomůže náš speciál. Našli jsme pro vás čtrnáct koupališť v okolí Přerova i zbytku našeho kraje, kam určitě stojí za to vyrazit. Záleží už jen na vás, jestli si vyberete zatopený lom, jezero nebo bazén s tobogánem.

Léto je v plném proudu a meteorologové slibují, že letos se opravdu vydaří. Koupaliště, a to většinou i ty přírodní, navíc rok od roku nabízejí stále lepší služby. Pokud preferujete vodu upravenou s udržovanou teplotou, určitě vás osloví některý z akvaparků: ať už ten olomoucký, prostějovský nebo bohuňovický. Atrakce ale nabízí třeba i areál ve Šternberku, který disponuje i extra dlouhým tobogánem. Nějakou tu skluzavku či vodotrysk ale najdete takřka všude.
Služby se lepší i na přírodních koupalištích: zaměřeny jsou ale hlavně na nabídku občerstvení. Pivo či párek v rohlíku si můžete dát na Nákle i Poděbradech, samozřejmostí už jsou i toalety.
Všechno jsme pro vás zmapovali. Stačí si vybrat a hurá do vody.

Klikněte pro zobrazení přehledu

pnar

Reklama

RJ - Cyklo Konečný

Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny

PRODEJNA: KRAMÁŘOVA 15(u nádraží)
Jízdní kola značek Maxbike,Rock Machine,Galaxy,Stevens.Velký výběr náhradních dílů,kvalitní servis.
.Garanční prohlídka a seřízení po ujetí cca 100 km.

Elektrokola:Lectron,R.Machine.
Novinka:E-Babeta,cena 24.900,-Kč