Reklama

Pondělí 23. července 2018, svátek má Libor, venku je 28 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Jednasedmdesátiletý cyklista spadl na namrzlé silnici

Krimi

10.1.2017

Autor: red

V pondělí krátce před osmnáctou hodinou v Přerově na ulici Lančíkových řešili přerovští policisté případ zraněného jednasedmdesátiletého cyklisty, který podcenil namrzlou vozovku. Se zraněním byl odvezen do nemocnice. Z té pak odešel a nebyl k zastižení.

!Dle svědecké výpovědi náhodného chodce jel směrem na ulici 9. května, najel na zledovatělou část silnice, kde vzápětí ztratil veškerou kontrolu nad svým dopravním prostředkem a upadl na vozovku. Pádem z kola si cyklista způsobil lehké poranění a přivolanou záchrannou službou byl převezen do nemocnice. Policistům se bezprostředně po nehodě nepodařilo se zraněným mužem zkontaktovat ani v nemocnici, protože odešel po ošetření, ještě než hlídka dorazila na místo, a ani v místě bydliště nebyl kontaktní. Nehoda je nadále v šetření," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

red

Reklama

HRAD SOVINEC

Katalog firem » Cestovní ruch » Hrady, zámky

Informační leták: 28-a-29-7-program_6143.pdf

O víkendu 28-29.7.2018 na hradě Sovinec pořádáme již XXII ročník akce s názvem DOBÝVÁNÍ HRADU SOVINEC - ZA ČEST KRÁLE, aneb Sovinec v temné době války Třicetileté.
Na pátém nádvoří se návštěvníkům představí elitní mušketýrský regiment CORPORAL. Na mnohé prosby návštěvníků se rozhodli do programu vrátit i velmi oblíbenou středověkou Recyklaci lahví. Sekundovat jim budou i další výtečné šermířské skupiny jako ADOREA se svými šermířskými zápletkami a souboji ve věrohodné i nevěrohodné podobě, famózní šermíři BENGARE, či skupina šermu ALLEGROS se svými pohádkami. Aby se ale jen nebojovalo a nestřílelo, zavítá k nám na Sovinec také nejlepší a nejuznávanější kejklíř v ČR VOJTA VRTEK a připomene své nejslavnější kejklířské „„numero uno“ Zkrocení nedospělého kondora Evžena.
Po oba dva dny pak v 13:00 proběhne na 5.nádvoří BITVA O HRAD SOVINEC.
Pro nejmenší návštěvníky zahraje loutkové pohádky s velkými marionetami divadlo KAŠPÁRKŮV SVĚT. Nemohou chybět ani SOKOLNÍCI s letovými ukázkami.