Firma Henniges Hranice přijme díky rozšíření provozu 150 lidí
25.5.2012
Autor: orv jpt
Zhruba 150 nových zaměstnanců přijme v následujících měsících společnost Henniges Hranice díky rozšíření provozu v areálu CTParku Hranice na Moravě, který vlastní společnost CTP. Firma Henniges Hranice nyní zaměstnává 230 lidí. Nové zaměstnance bude poptávat zejména v dělnických profesích a ve funkcích středního managementu.
"Nové prostory umožní rozšíření výroby a využití skladových prostor především pro našeho klienta, firmu Škoda Auto, a další významné klienty z řad prestižních zahraničních výrobců automobilů," informoval ředitel společnosti Henniges Hranice Zdeněk Piškytl.
Firma Henniges Hranice vznikla podle firemních informací na podzim loňského roku spojením společností Henniges Automotive, výrobce těsnění automobilů, antivibračních komponentů a obstřiků skel automobilů, a Jyco Europe, dodavatele těsnění pro evropský automobilový průmysl. V hranickém CTParku firma bude po rozšíření prostor využívat plochu o rozloze 25.000 metrů čtverečních. Nyní v areálu působí na polovině této plochy.
V hranickém výrobním závodu s původním názvem LG.Philips Displays se dříve vyráběly vakuové obrazovky pro klasické televizory. Po krachu mateřské nizozemské firmy se podnik v roce 2006 dostal do vážných finančních potíží.
Společnost CTP koupila hranický areál v únoru 2007. Na podzim 2007 začala s výrobou LCD panelů. Ta skončila na jaře 2009. Nyní areál pronajímá.
orv jptčtk
ELEKTRICKÁ KOLA
Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny
Prodej, servis a půjčovna elektrických kol a skútrů. (E-totem, Lovelec, Crussis, 4Freetime). Regionální zastoupení pro střední Moravu.

2.6.2026
Červen s Dlažkou: Beach ringo i Bečvou do Moravy
Zprávy z regionu
21.5.2026
Na zídce přibude portrét mistra světa ve hře na foukací harmoniku
Zprávy z regionu
11.5.2026
Přerov má nový magistrát
Zprávy z regionu
15.4.2026

