Reklama

Sobota 22. ledna 2022, svátek má Slavomír, venku je -1.9 °C

Druhý ročník Tříkrálového koncert Charity Přerov "Síla má mnoho podob, ale jednu tvář"

Zprávy z regionu

14.12.2021

Autor: red

V neděli 2. ledna 2022 se od 17:00 bude konat v kostele sv. Vavřince již druhý ročník Tříkrálového koncertu Charity Přerov s podtitulem Síla má mnoho podob, ale jednu tvář. Tu tvou. Stejně jako v minulém roce i letos nad koncertem převzali záštitu primátor města Přerova Petr Měřínský a děkan Římskokatolické farnosti Přerov Josef Rosenberg.

V loňském roce se vzhledem ke všem opatřením a na základě toho, že byla omezena klasická Tříkrálová koleda, se na Charitě Přerov zrodila myšlenka uspořádat pro všechny online benefiční Tříkrálový koncert Charity Přerov s podtitulem "Síla má mnoho podob, ale jednu tvář. Tu tvou", aby se k lidem přiblížilo poselství, které k Vánocům a novému roku patří.

Rok se s rokem sešel a stejně tak se Charita Přerov rozhodla pokračovat a navázat druhým ročníkem Tříkrálového koncertu Charity Přerov. "Připravujeme pro všechny opět benefiční koncert na 2. ledna 2022 od 17 hodin v kostele sv. Vavřince, a pokud to covidová opatření dovolí, tak se těšíme, že se budeme moci v rámci koncertu setkat s diváky," uvádí ředitelka Charity Přerov Mgr. Alena Pizúrová.

Na koncertě vystoupí Pavel Helan, český písničkář, zpěvák, kytarista a bavič. V rámci koncertu zazní známé melodie a písničky z vlastní tvorby Pavla Helana, který se bude doprovázet na kytaru.

Ať už budou vládní nařízení jakákoli, bez ohledu na to, zda nastane či nenastane situace, že nebude možné, aby byli přítomni diváci, tak bude koncert živě přenášet Televize Přerov a Youtube kanál Charity Přerov.

Věříme, že se koleda letos uskuteční a ve většině přerovských obcí vyrazí také koledníci do ulic, aby přinesli dobrou zvěst o narození Spasitele a napsali na dveře požehnání K+M+B (Christus mansionem benedicat, tedy Ať Kristus požehná tento příbytek).

Podrobné informace o plánované Tříkrálové koledě i benefičním Tříkrálovém koncertu Charity Přerov budou průběžně přidávány na webové stránky: www.prerov.charita.cz a sociální sítě Charity Přerov.

"Velmi děkujeme všem, kteří nám i Tříkrálové sbírce zachovávají přízeň i v těchto nelehkých dobách. Do nového roku Vám přejeme pevné zdraví, živou naději a vyprošujeme mnoho Božího požehnání," doplňuje pastorační asistenta Charity Přerov Mgr. Emilie Šmídová.

red

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

KUBA

Odlet Praha 02.02.2022

MEMORIES VARADERO ****
10 nocí all inclusive, dítě od 25 990 Kč
34 490 Kč

GRAND MEMORIES VARADERO *****
10 nocí all inclusive, dítě od 25 990 Kč
35 790 Kč

ALLEGRO PALMA REAL ***+
10 nocí all inclusive, dítě od 29 990 Kč
36 890 Kč

OCCIDENTAL ARENAS BLANCAS ****
10 nocí all inclusive, dítě od 31 490 Kč
37 090 Kč

BARCELÓ SOLYMAR ****
10 nocí all inclusive, dítě od 32 290 Kč
38 390 Kč

STARFISH VARADERO ***
10 nocí all inclusive, dítě od 31 390 Kč
39 490 Kč

BE LIVE EXPERIENCE VARADERO ****
10 nocí all inclusive, dítě od 31 690 Kč
39 990 Kč

Více nabídek Vám rádi sdělíme emailem, telefonicky nebo u nás v kanceláři.