Reklama

Pondělí 6. prosince 2021, svátek má Mikuláš, venku je 1 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Do MEO arény opět po roce dorazila akce Týden hokeje

Zprávy z regionu

25.9.2019

Autor: red

Cílem celorepublikové náborové akce Týden hokeje, která je součástí projektu Pojď hrát hokej, je hledat nové nástupce současné generace dospělých hráčů a podpora výchovy nových opor.

Celá akce odstartovala v úterý 24. září v 16:30 prezentací u vstupu na zimní stadion, kde byly rodiči vyplněny přihlašovací formuláře a děti obdržely reprezentační dres i drobné dárky. Pod vedením trenérského týmu a mládežnických hráčů z řad ZŠ Želatovská, kteří pomáhali ze všech sil, poté vyjely na ledovou plochu.

Účastníci akce Pojď hrát hokej byli rozděleni do několika skupin a postupně si vyzkoušeli bruslení, práci s holí, vedení puku, střelbu na bránu a v hodně bohaté nabídce tréninku nechyběly také hry s míčky. Spousta dětí ukázala, že jsou na ledě skoro jako doma, ostatní k prvním krůčkům použili připravené hrazdičky.

Mimo ledovou plochu probíhala prezentace hokeje pro rodiče, kteří se dozvěděli kompletní informace o tom, co vše klub HC ZUBR Přerov nabízí pro sportovní růst dítěte. Mládežnické akce přerovský klub s podporou ZŠ Želatovská dlouhodobě podporuje, základna nejmenších Zubrů je díky tomu v regionu jedna z největších.

red

Reklama

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra České republiky - klientské centrum Přerov

Katalog firem » Úřady, instituce

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je tu pro Vás. Jsme největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v České republice s více než 1 300 000 klientů a s rozsáhlou sítí pracoviš...