Reklama

Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel, venku je 14 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Do MEO arény opět po roce dorazila akce Týden hokeje

Zprávy z regionu

25.9.2019

Autor: red

Cílem celorepublikové náborové akce Týden hokeje, která je součástí projektu Pojď hrát hokej, je hledat nové nástupce současné generace dospělých hráčů a podpora výchovy nových opor.

Celá akce odstartovala v úterý 24. září v 16:30 prezentací u vstupu na zimní stadion, kde byly rodiči vyplněny přihlašovací formuláře a děti obdržely reprezentační dres i drobné dárky. Pod vedením trenérského týmu a mládežnických hráčů z řad ZŠ Želatovská, kteří pomáhali ze všech sil, poté vyjely na ledovou plochu.

Účastníci akce Pojď hrát hokej byli rozděleni do několika skupin a postupně si vyzkoušeli bruslení, práci s holí, vedení puku, střelbu na bránu a v hodně bohaté nabídce tréninku nechyběly také hry s míčky. Spousta dětí ukázala, že jsou na ledě skoro jako doma, ostatní k prvním krůčkům použili připravené hrazdičky.

Mimo ledovou plochu probíhala prezentace hokeje pro rodiče, kteří se dozvěděli kompletní informace o tom, co vše klub HC ZUBR Přerov nabízí pro sportovní růst dítěte. Mládežnické akce přerovský klub s podporou ZŠ Želatovská dlouhodobě podporuje, základna nejmenších Zubrů je díky tomu v regionu jedna z největších.

red

Reklama

PODLAHY A INTERIÉRY

Katalog firem » Řemeslníci » Podlahy

Nabízíme podlahy plovoucí, laminátové, korkové, dřevěné, dvouvrstvé, vinylové, Thermofix, PVC, Novilon, linoleum, Marmoleum click. Prodáváme interiérové dveře PORTA DOORS, VRÁNA, SOLODOOR...