Reklama

Středa 18. září 2019, svátek má Kryštof, venku je 9.3 °C

Aktuality z přerovských uzavírek

Zprávy z regionu

28.8.2019

Část Palackého ulice je pro řidiče stále uzavřena kvůli budování nového autobusového zálivu a zastávky ve směru od gymnázia k mostu Míru. 

Stále uzavřena zůstává také silnice mezi dvěma restauracemi – Labuť a Kormorán. Řidiči musí volit objízdnou trasu přes Osmek, Velkou Dlážku a nábřeží Lukaštíka, a to obousměrně. Uzavírka se dotkla i autobusů městské dopravy, které jezdí rovněž po objízdné trase. A jedna ze zastávek, u sokolovny, je bez náhrady zrušena. Spoje linek 104, 106, 111 a 114 jezdí ze zastávky na Kopaninách přes ulici Osmek až na točnu u střední zemědělské školy, kde se otáčí a po stejné trase se vrací zpět. Na ulici Velká Dlážka pak navazují na své původní trasy.

Rekonstrukce několika desítek metrů stezky pro chodce a cyklisty za 618 tisíc korun finišuje v těchto dnech v Kozlovské a Kosmákově ulici. Zároveň probíhá rekonstrukce chodníku u přechodu pro chodce v Kozlovské ulici, který čeká čeká rozšíření. Cena stavebních prací je zde vyčíslena na 125 tisíc korun.

Reklama

Duha klub Rodinka

Katalog firem » Vzdělávání » Kluby

Klub Rodinka je tady pro aktivní rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší. Využívá didaktické pomůcky podle pedagogiky Marie Montessori (světově uznávaná italská lékařka ), kter...