Reklama

Sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana, venku je 6.6 °C

"Podvaláček" svítí: první adventní neděli se rozsvítil na náměstí TGM vánoční strom

Zprávy z regionu

1.12.2019

Autor: hcz

Tisíce lidí zamířily o první adventní neděli na přerovské náměstí TGM. Rozsvěcení vánočního stromku si nenechali ujít. Na programu kromě rozsvícení stromku totiž bylo i vystoupení Add Gospel a kapely Argema.

Půlhodinu před rozsvícením zpříjemnilo návštěvníkům vystoupení Add Gospel. Poté přišel na pódium přerovský primátor Petr Měřínský, který spolu s dětmi odpočítal poslední vteřiny před rozsvícením vánočního stromku, který byl letos pojmenován podle místa, ze kterého byl na náměstí TGM převezen - "Podvaláček". Tento dvanáctimetrový smrk ztepilý z ulice Pod Valy byl letos ozdoben zlatými a stříbrnými baňkami, bílými vločkami a osvětlením v kombinaci studeného a teplého světla od firmy Emos.

Úderem 17:00 hodiny, po odpočítání, tisíce očí spočinulo na rozsvíceném stromku. Začal advent a s ním i vánoční trhy. Stánky nabízely tradiční grog, punč, svařák nebo bramboráky. Program pokračoval koncertem kapely Argema.

Většina návštěvníků zůstala na náměstí TGM. Jiní zamířili na Horní náměstí, kde se v 17:30 hodin rozzářil dřevěný Betlém.

Reklama

AUTOKLIMEŠ - AUTOSERVIS, PNEUSERVIS

Katalog firem » Auto - moto » Pneuservis

MÁME OTEVŘENO!

VYUŽIJTE TOHO A PŘIJEĎTE PŘEZOUT
VÁŠ VŮZ.

ROVNĚŽ NABÍZÍME DESINFEKCI INTERIÉRU
VAŠEHO VOZU,

VÝMĚNU PYLOVÉHO (KABINOVÉHO) FILTRU

a ostatní opravy a servis.

Objednání na: 778 051 088, 605 065 844, autoklimes@email.cz