Reklama

Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr, venku je 3.1 °C

"Podvaláček" svítí: první adventní neděli se rozsvítil na náměstí TGM vánoční strom

Zprávy z regionu

1.12.2019

Autor: hcz

Tisíce lidí zamířily o první adventní neděli na přerovské náměstí TGM. Rozsvěcení vánočního stromku si nenechali ujít. Na programu kromě rozsvícení stromku totiž bylo i vystoupení Add Gospel a kapely Argema.

Půlhodinu před rozsvícením zpříjemnilo návštěvníkům vystoupení Add Gospel. Poté přišel na pódium přerovský primátor Petr Měřínský, který spolu s dětmi odpočítal poslední vteřiny před rozsvícením vánočního stromku, který byl letos pojmenován podle místa, ze kterého byl na náměstí TGM převezen - "Podvaláček". Tento dvanáctimetrový smrk ztepilý z ulice Pod Valy byl letos ozdoben zlatými a stříbrnými baňkami, bílými vločkami a osvětlením v kombinaci studeného a teplého světla od firmy Emos.

Úderem 17:00 hodiny, po odpočítání, tisíce očí spočinulo na rozsvíceném stromku. Začal advent a s ním i vánoční trhy. Stánky nabízely tradiční grog, punč, svařák nebo bramboráky. Program pokračoval koncertem kapely Argema.

Většina návštěvníků zůstala na náměstí TGM. Jiní zamířili na Horní náměstí, kde se v 17:30 hodin rozzářil dřevěný Betlém.

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

VELIKONOCE V POLSKU

GOLEBIEWSKI - Wisła****

Načerpejte energii v luxusním středisku, ze kterého vás bude těšit pohled do krásné přírody Slezských Beskyd. Kromě plaveckého bazénu tu najdete AQUAPARK, sauny, vířivky a SPA se širokou škálou služeb, díky kterým se budete cítit jako znovuzrození.

Doporučujeme pro rodiny s dětmi.