Zpravodajství

Seniorka si udělala výlet, mezitím ji pohřešovala rodina i policie

16.3.2017 11:04

Příběh s dobrým koncem, tak se dá označit případ třiaosmdesátileté ženy, která odešla z domu a nikomu o tom neřekla. Byla pohřešovaná jeden den.

Včera krátce po poledni obdrželi přerovští policisté hlášení o pohřešované ženě. Syn tuto skutečnost oznámil na linku tísňového volání s tím, že svou matku viděli naposledy sousedé na zahrádce předešlý den a od té doby se s ní nemůže zkontaktovat. Další zjišťování ukázalo, že se žena nenachází ani v nemocnici, ani místě bydliště, kde nechala svůj mobil. Údajně se jednalo o vitální a aktivní seniorku. Později obdrželi policisté zprávu, že syn pohřešované nalezl její uzamčené kolo na autobusovém nádraží. Po předpokladu, že žena odjela vlakem, bylo pátrání dočasně přerušeno. Policisté pak zjistili, že se kolo před nádražím již nenachází. Vyrazili k místu jejího bydliště, kde ženu nakonec nalezli. Policistům sdělila, že odjela na výlet. Ti pak o této skutečnosti informovali i jejího syna.

dk

Sdílet
Reklama
MAJÁK TOP s.r.o. - cestovní kancelář

AKČNÍ NABÍDKA

Časová sleva 5% z ceny ubytování do 31.3. 2017 v kempu Bijela Uvala****, Chorvatsko!!!

Využijte poslední časovou slevu na ubytování v karavanech nebo mobilních domech ve čtyřhvězdičkovém kempu Bijela Uvala v Chorvatsku na Istrijském poloostrově. Velké množství aktivního vyžití jak pro děti, tak i dospělé - 3 bazény se sladkou vodou, tenisové kurty, minigolf, dětská hřiště, animační programy, vodní lyžování, výlety lodí, půjčování kol a kajaků atd.

Neváhejte a objednejte si dovolenou do tohoto komfortního kempu!

Těšíme se na spolupráci s Vámi :)

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace