Zpravodajství

Ze svodky přerovské policie

4.9.2017 14:19

Neznámý host vnikl do dvou chat - Odjel na kole? - Řidič utekl od nehody

Foto: Archiv redakce
Neznámý host vnikl do dvou chat
V neděli ráno policisté začali vyšetřovat, kdo se vloupal do dvou chat v chatové oblasti Zahradní v Lipníku nad Bečvou. Lupič nejdříve rozpletl ploty, u první chaty pak vypáčil dveře a ukradl strunovou sekačku, druhou chatu jen prohledal, ale zřejmě ho nic nezaujalo natolik, aby to odnesl s sebou. Přesto škoda na obou objektech je 6800 Kč.

Odjel na kole?
V neděli odpoledne někdo ukradl ze sklepa na Slaměníkově ulici v Přerově jízdní kolo. "Škoda je stanovena na 10 tisíc Kč," řekla ke krádeži mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová. Policie se   případem nadále zabývá.

Řidič utekl od nehody
Dnes, půl hodiny po půlnoci, jel prozatím neznámý řidič s autem VW Passat po kruhovém objezdu z ulice Nábř. PFB směrem na ulici Palackého v Přerově. Pak nečekaně vyjel na pravý okraj silnice a naboural do sloupu veřejného osvětlení. Sloup byl nárazem vytržený ze země a auto pak poškodilo ještě jeden sloup s osvětlením. Řidič z místa utekl směrem na Blahoslavovu ulici. Hasiči uklidili vozovku hned po provizorní opravě elektrického vedení pracovníkem technických služeb a odtažení vozidla zajistil jednatel společnosti, které auto patřilo. "Provoz byl omezen jen po dobu šetření," řekla mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová. Škoda na autě činí 70 000 Kč a na sloupech a okolní vegetaci 30 000 Kč.

cas

Sdílet
Reklama
Viktoria

RESTAURACE VIKTORIA, SPORTBAR VIKTORIA, BISTRO U VIKTORKY Restaurace Viktoria - kapacita 70 míst, letní zahrádka 70 míst, dětské hřiště, letní grilování Sportbar Viktoria - kapacita 50 míst, letní te...

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace