Zpravodajství

Základní škola Trávník zahájila oslavy 40. výročí založení školy Dnem otevřených dveří

11.11.2017 21:24

V sobotu 11. 11. 2017 dopoledne se slavnostně otevřely dveře školy pro současné i bývalé žáky, rodiče, pedagogy, zaměstnance a veřejnost. Dnešním dnem byly zahájeny oslavy 40. výročí, které budou školu provázet průběžně celý rok.

Foto: ZŠ Trávník
Již od ranních hodin byly prostory zaplněny hosty a návštěvníky, kteří si přišli školu prohlédnout a vyzkoušet si velké množství aktivit, které byly navzájem propojeny a inspirovány 40 slovy, kterými se škola v rámci oslav aktuálně prezentuje. Návštěvníci se aktivně zapojili do workhshopů, společenských her, sportovních soutěží. Veliký zájem byl o možnost vyzkoušet si inovativní pomůcky a metody výuky, kreativní činnosti i pokusy, programování či práci s roboty a Ozoboty. Společně mohli také nostalgicky zavzpomínat na roky minulé a s úsměvem se setkat se svými učiteli, kolegy a spolužáky. V rámci společenského setkání ve sborovně školy přivítala bývalé zaměstnance a pedagogy ředitelka Mgr. Kamila Burianová a děti z DFS Trávníček. Prostory školy byly zaplněny výtvarnými pracemi žáků, tably bývalých absolventů, fotografiemi a bannery z akcí a důležitých mezníků v historii školy.
Foto: ZŠ Trávník
Velké poděkování patří také našim spolupracovníkům a sponzorům akce. Střední škole gastronomie a služeb Šířava za přípravu občerstvení pro návštěvníky a péči o hosty. Hotelu Fit za sponzorování občerstvení pro bývalé i současné zaměstnance školy. Všem návštěvníkům za jejich přízeň i velmi pozitivní ohlasy. Těšíme se, že je budeme moci opět přivítat na další akci v rámci těchto oslav na Vánočním jarmarku, který se bude konat ve čtvrtek 14. 12. 2017 od 16,00 hod.
Foto: ZŠ Trávník
Foto: ZŠ Trávník

Mgr. Dagmar Bouchalová, ZŠ Trávník

Sdílet
Reklama
Realitní kancelář STING, s.r.o.

AKČNÍ NABÍDKA

Realitní kancelář STING, s. r. o. nábř. Protifašistických bojovníků 3338/2a 750 02 Přerov

Scott Contessa Speedster 25 2015 bílá

Dámské silniční kolo na zeslabovaném duralovém rámu s karbonovou vidlicí.

Cena: 22 690 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace