Zpravodajství

Začíná oprava chodníků na Vsadsku. Kvůli havarijním přípojkám stavba rok stála

12.7.2017 15:16

Po jedenácti měsících začne v pondělí 17. července dlouho očekávaná rekonstrukce chodníků v ulici Vsadsko.

Chodník se začal opravovat už vloni v srpnu, ale po vybroušení vrchní asfaltové plochy bylo zjištěno, že se podloží nebezpečně propadá. Kanalizační přípojky, vedoucí k jednotlivým domům, byly v havarijním stavu, betonové roury byly značně poškozené, místy děravé. Oprava proto byla zastavena, v průběhu roku došlo k rekonstrukcím kanalizačních přípojek - a teprve teď přichází řada na nové chodníky.
Zpozornět by měli ale i řidiči, protože stavební práce částečně omezí provoz na přilehlé silnici. „V jízdním pruhu, přilehlém ke stavbě chodníku, bude dopravním značením vymezen pracovní prostor pro mechanizaci a dělníky. Délka tohoto úseku bude vždy do 50 metrů - a bude se postupně posunovat,“ informoval Alexandr Salaba z přerovského magistrátu. Rekonstrukce chodníku začne ve vrchní části komunikace v křižovatce s ulicí Dvořákova a bude se posouvat do křižovatky s ulicí U Tenisu. Práce by měly trvat maximálně šest týdnů.
Do opravy komunikace pro pěší v délce 265 metrů investuje magistrát 1 327 500 korun.

iko

Sdílet
Reklama
Hotel FIT

AKČNÍ NABÍDKA

Miloš Knor vás srdečně zve na své jedinečné vystoupení Na Stojáka „Než začnu“, které proběhne na hotelu FIT Přerov. Těšit se můžete na 90 min. plné zábavy.

Hrají: Miloš Knor sólo 90 min.

Termín: 20. a 21. září 2017 od 19:00h.

Prodej vstupenek – recepce hotelu FIT Přerov (počet míst omezen)

Těšíme se na vaši účast.

https://www.facebook.com/hotelfit.cz/

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace