Zpravodajství

ZUBR CUP 2017 je za námi, zvítězila Slovenka Lenka Juríková

18.6.2017 9:17

TK PRECHEZA Přerov a Sport Management pořádal ve spolupráci s Českým tenisovým svazem 13. ročník mezinárodního tenisového turnaje žen ZUBR CUP 2017 o body do světového žebříčku WTA s dotací 15 000 USD.

Miriam Kolodziejová
Foto: Jiří Miklas
Vítězkou přerovského antukového tenisového turnaje ITF žen ZUBR CUP 2017 s dotací patnáct tisíc amerických dolarů se stala šestadvacetiletá Lenka Juríková ze Slovenska. Ve finálovém duelu dvouhry porazila Miriam Kolodziejovou z České republiky ve dvou setech 6:4, 6:4. Juríková si odvezla z Moravy domů na Slovensko jedenáctý titul z okruhu ITF, dále finanční šek na částku 2 352 USD a zisk 12 bodů do světového žebříčku WTA. 

Tenisový ZUBR CUP měl na antukových dvorcích TK Precheza v Přerově při třináctém pokračování zdařilý průběh a přinesl řadu hodnotných tenisových duelů. Ceny nejlepším hráčkám při závěrečném ceremoniálu předávali Mgr. Petr Huťka, prezident TK Precheza Přerov, Petr Huťka mladší, ředitel turnaje a Ing. Daniela Huťková, manažerka přerovského turnaje.
V letošním Zubr Cupu zvítězila Lenka Juríková
Foto: Jiří Miklas

iko

Sdílet
Reklama
Karel Caha Band

Naše hudební duo je složené z profesionálních hudebníků a zpěváků a vzniklo v roce 1999 . Vystupujeme u příležitostí plesů, podnikových večírků, zahradních párty, svateb, narozenin apod. Repertoár skupiny ...

Scott Contessa Speedster 25 2015 bílá

Dámské silniční kolo na zeslabovaném duralovém rámu s karbonovou vidlicí.

Cena: 22 690 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace