Zpravodajství

Termosky nechejte doma. Stánky na náměstí budou otevřeny po celou dobu svátků

22.11.2017 8:05

Vánoční svátky se blíží a s nimi finišuje i výzdoba na náměstí TGM. Facebook je mocný a v těchto dnech se na něm začaly objevovat informace o tom, že stánky na náměstí budou v provozu jen do 23. prosince 2017. Že by nějaký nový nečekaný tah od organizátorů Vánočních trhů? Budeme si nosit v termoskách horké nápoje na zahřátí, a nebo je to "kachna", kterou někdo vypustil?

Podle organizátorů vánočních trhů v Přerově je tato informace neúplná. "Všechny stánky budou v provozu od 30. listopadu do 24. prosince, s tím, že dle smlouvy mezi městem a pořadatelem je denní otevírací doba od 10:00 do minimálně 18:00 hodin, maximálně však do 22:00 hodin. Na Štědrý den, tedy 24. prosince, pak bude otevírací doba stánků minimálně do 13:00 hodin.
V následujícím období, tedy od 25. prosince do 1. ledna, zůstane otevřeno několik stánků s nápoji, především punčem, a také s gastronomickou nabídkou, zatímco řemeslné výrobky a další vánoční zboží už nabízeno nebude. To je logické a zcela stejně to funguje i v dalších městech, prodejci nemají zájem nabízet vánoční zboží po Štědrém dni,“ sdělil za organizátory Michal Folta.

ilustrační foto
Foto: Hana Žáčková

Do 8. ledna budou z náměstí demontovány a odvezeny stánky i strom.

hcz

Sdílet
Reklama
Vysoká škola logistiky o.p.s.

Vysoká škola logistiky o.p.s. nabízí bakalářské studium (titul Bc.) v prezenční i kombinované formě ve studijních oborech: Logistika DOPRAVY, Logistika SLUŽEB, INFORMAČNÍ MANAGEMENTI a Logistika CESTOVNÍ...

Leader fox Pony 16" 2015 červená

Dětské jízdní kolo Leader Fox Pony 16", je vhodné pro děti s výškou postavy od 105cm do 115cm.

Cena: 3 700 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace