Zpravodajství

Pohádkový les mateřské školy Včelka Líšná se i přes nepřízeň počasí vydařil

19.6.2017 18:21

Kolektiv MŠ Včelka Líšná spolu s mysliveckým spolkem Mariánov Domaželice přichystali v sobotu 17. 6. 2017 pro děti pohádkový les ve Vranovském lese, který se nachází mezi obcemi Líšná a Domaželice. I když se počasí tvářilo všelijak, pohádkové postavy s úsměvem na tvářích vítaly dětské i dospělé návštěvníky.

Všichni mohli potkat už u vchodu do lesa pohádkovou babičku, lesního muže s ženou a hadem. Protože, jak staré rčení říká: „Kdo se bojí nesmí do lesa“, pohladili velcí i malí návštěvníci Krajtu královskou a pokračovali přes symbolickou pohádkovou bránu do světa pohádek. A tak mohli pomoci Popelce s holoubky, Křemílkovi s Vochomůrkou a u Čmeldy a Brumdy nasávali nektárek. Ti, co se čar a kouzel nebojí, vstoupili do čarodějného doupěte a navštívili také Perníkovou chaloupku s ježibabou a ježidědkem. Vůně buchet je přivedla až do mlýna k mlynáři, vodníkovi a čertovi a poté se po nesnadné Ferdově a Beruščině stezce dostali až k Šípkové Růžence, kde si mohli zahrát na udatné rytíře a rytířky. V závěru pohádkového lesa je u závory čekala liška s vlkem, kde získali zaslouženou odměnu. Po náročné pohádkové procházce se mohli všichni účastníci občerstvit na střelnici Skalka, kde je čekal výborný dančí guláš, párek v rohlíku a kuřecí křidélka, které zajistil myslivecký spolek Mariánov Domaželice.

iko

Sdílet
Reklama
Vista restaurant

Naší přednosti je používání čerstvé zeleniny a brambor od regionálních pěstitelů a zemědělců. Nenakupujeme mražené přílohy a veškeré pečivo podávané na restauraci je pečeno u nás v kuchyni. Restaurace ...

GALAXY CALYPSO 2016 červenobílá

Koloběžka pro první dětské ježdění s 12" nafukovacími koly. Brzdy V-brake Alu přední a zadní.

Cena: 2 190 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace