Zpravodajství

Nemocnice Přerov podpoří kampaň Movember preventivní akcí Den pro chlapy

27.11.2017 20:10

"I muži si zaslouží naši speciální pozornost“ – tak zní podtitul preventivní a osvětové akce Den pro chlapy Nemocnice Přerov, která proběhne v souvislosti s celosvětovou kampaní Movember. Tato kampaň se zaměřuje na prevenci onemocnění prostaty a stejně tomu bude i na akci Den pro chlapy, která proběhne ve čtvrtek 30. listopadu v Nemocnici Přerov. Zváni jsou muži všech věkových kategorií, a to i bez doporučení či objednávky.

Ilustrační foto
Foto: Depositphotos
Rakovinou prostaty trpí stále více mužů. V posledních patnácti letech se výskyt tohoto onemocnění v České republice téměř ztrojnásobil a aktuálně jde o nejčastější nádorové onemocnění mužů vůbec. Stěžejní pro úspěšnou léčbu tohoto onemocnění je přitom včasný záchyt, který je také cílem Dne pro chlapy v Nemocnici Přerov. Akce zahrne konkrétně možnost konzultací s urologem i ultrazvuková vyšetření prostaty, močového měchýře a ledvin.

"Obtíže spojené s intimními partiemi muži neradi konzultují i se svými nejbližšími, natožpak s lékařem. Věříme ale, že hromadná akce by mohla bariéru studu prolomit a přimět k vyšetření třeba ty, kteří zatím váhali,“ vysvětluje hlavní sestra Nemocnice Přerov Bc. Bronislava Budinová s tím, že zváni jsou jak muži pozorující v intimních partiích určité obtíže či změny, tak i ti, kteří se chtějí jen ujistit ohledně svého zdraví.

Preventivní akce Den pro chlapy proběhne v jídelně a zasedací místnosti Nemocnice Přerov ve čtvrtek 30. listopadu od 14 do 17 hodin. Zájemci mohu přicházet bez objednávky i žádanky kdykoliv v uvedeném čase.

Mgr. Radka Miloševská, Nemocnice Přerov

Sdílet
Reklama
OPTIKA ROZEHNALOVÁ

Rodina Rozehnalová vede svou firmu už od roku 1991 - to je více než 20 let cenných zkušeností a praxe. Celá rodina je vzdělaná v oblasti optiky a práce je zároveň jejich koníčkem. Většinu běžných zakázek z...

Leader Fox LOTUS lady elektrokolo 2017 černá

Městské elektrokolo Leader Fox LOTUS s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou vidlicí a 26" koly.

Cena: 21 900 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace