Zpravodajství

Místo Gulášfestu se můžete těšit na Farm food festival. Bude to pořádná jízda.

10.9.2017 10:11

Přijďte se pobavit na "FARM FOOD FESTIVAL 2017", který se v Přerově na Výstavišti uskuteční 23. září. Festival se pokusí navázat a hlavně "vyšperkovat" tradiční "Gulášfest", jež v letech minulých navštívilo bezmála 5 000 lidí. Brány Výstaviště se prvním návštěvníkům otevřou v 10:00 hodin. Těšit se můžete na skvělou atmosféru plnou dobrého jídla, live cooking, chilli show, soutěže v pojídání různých pokrmů. Na své si přijdou i fanoušci pivního moku, protože bude připraveno více jak 20 druhů piv z místního pivovaru Zubr a Litovel a dalších minipivovarů z okolí.

Foto: Hana Žáčková

"Naším cílem je přilákat do Přerova farmáře a regionální potraviny z celého okolí našeho kraje a lidem ukázat, jak vypadá venkov ve městě. Zaměříme se na speciality, jež budou mít v Přerově premiéru, zejména pak fantastický gurmánský zážitek v podobě "Ryba na talíř", vyzkoušet můžete tvarůžkové speciality, zmrzlinárium, guláše, pochoutky z chilli papriček a mnoho dalších skvělých jídel a pokrmů. Našim důležitým partnerem se navíc stal největší server v rámci propagace jídla a receptů na internetu, a to firma "TOP RECEPTY". Na stránkách www.toprecepty.cz si můžete přinést spoustu zajímavých pokrmů rovnou do Vaší kuchyně," prozradil k chystané akci jeden z organizátorů - Rudolf Pola z Kulturního Přerova s.r.o., který Farm food festival pořádá.

Chybět nebude ani nabitý hudební program, kdy se představí známé kapely z Přerovska. Vystoupí ale i slovenská rocková "palba" INÉ KAFE a okořenit festival přijedou MORČATA NA ÚTĚKU. "Návštěvníci se mohou těšit na rockové písně známých českých interpretů, zejména pak kapely Kabát v podání skupiny SKARLET ROCK a moderovat bude opět skvělý tým rádia Haná," doplnil Pola.

Na své si přijdou nejen gurmáni, dospělí, ale i děti, pro které je nachystán doprovodný program, atrakce, a také malé soutěžení v pojídání švestkových knedlíků. Organizátoři připravili aquazorbing, pouťové atrakce, výstavu domácích a zemědělských zvířat, cukrovinky, laskominy a mnoho dalšího. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky.

Vstupenky můžete zakoupit na portále: www.smsticket.cz, www.ticketportal.cz a v Městské domě v KISu v Přerově.

hcz

Sdílet
Reklama
Hotel FIT

AKČNÍ NABÍDKA

Miloš Knor vás srdečně zve na své jedinečné vystoupení Na Stojáka „Než začnu“, které proběhne na hotelu FIT Přerov. Těšit se můžete na 90 min. plné zábavy.

Hrají: Miloš Knor sólo 90 min.

Termín: 20. a 21. září 2017 od 19:00h.

Prodej vstupenek – recepce hotelu FIT Přerov (počet míst omezen)

Těšíme se na vaši účast.

https://www.facebook.com/hotelfit.cz/

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace