Zpravodajství

Mikuláš naděloval na náměstí TGM. Nechyběla pekelná pohádka, opékání špekáčků ani ohňostroj

6.12.2017 7:54

Mikuláš s andělem a čerty dorazili v úterý v podvečer do Přerova, kde na ně na náměstí TGM čekaly stovky dětí. A nadělovali nejen oni, ale i zástupci magistrátu - primátor Vladimír Puchalský spolu s náměstkem Tomášem Navrátilem. Nedaleko od vánočního stromku plál pekelný oheň, u kterého se mohli návštěvníci nejen ohřát, ale opéct si i buřty.

Děti po skupinkách přicházely na pódium s básničkou, nebo písničkou a odnášely si odsud sladkosti a drobné dárky. "Na Mikuláše jsem se těšila, ale čertů jsem se bála," prozradila pětiletá Kačenka, která se schovávala za maminčina záda. To kluci byli odvážnější. "Se nebojím", naparoval se šestiletý Honzík. Když ale uslyšel, že si čert některé z dětí odnese, ztuhl mu úsměv. Pro malé návštěvníky měli organizátoři přichystanou také pohádku S čerty nejsou žerty. "Pohádka je fajn, ale už se těším na ohňostroj," svěřila se osmiletá Barborka.

Foto: Hana Žáčková
Foto: Hana Žáčková

Před sedmou hodinou večerní všechny oči sledovaly oblohu. Ještě odpočítat s Mikulášem poslední vteřiny a nádherný "Mikulášský" ohňostroj rozzářil potemnělé nebe nad náměstím.

Foto: Hana Žáčková
Foto: Hana Žáčková

hcz

Sdílet
Reklama
MK Bike sport

AKČNÍ NABÍDKA

Vánoční akce: Připravili jsme pro Vás vánoční slevy nejen na sortiment jízdních kol a doplňků, ale i na zimní textil, volnočasový, sportovní,... Na veškeré i slevněné zboží (mimo modely 2018) nabízíme v prosinci ještě k již tak výrazným slevám akci -10%!! Zimní textil je možné již pořídit od 250kč,.... Navštivte naše prodejny Přerově v MKBikeshop, Kozlovská 15B a Lipníku n.B. na Havlíčkova 703. Neváhejte a využijte této jediněčné vánoční nabídky k výhodnému pořízení nejen vánočního dárku.

Leader fox Pony 16" 2015 červená

Dětské jízdní kolo Leader Fox Pony 16", je vhodné pro děti s výškou postavy od 105cm do 115cm.

Cena: 3 700 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace