Zpravodajství

Křeslo pro hosta, nová zábavná talkshow v Městském domě

11.10.2017 11:30

V předsálí přerovského Městského domu odstartuje 11. října první díl zábavné talkshow s názvem "Křeslo pro hosta", s podtitulem "Jak je znáte - neznáte". Během říjnových a listopadových středečních podvečerů se zde návštěvníci setkají s hosty, kteří mají jedno společné - žijí či pracují v Přerově a mají své město rádi.

První téma "přerovští pamětníci" bude zastupovat Bob Přidal, Eliška Prášilová a Jaroslav Cedidla. O týden později, ve středu 18. října, se mohou návštěvníci těšit na setkání s lidmi, kteří jsou tváří mediálního pole. Pozvání přijaly Petra Poláková - Uvírová, Lenka Chalupová a Edita Hausnerová.

Foto: Hana Žáčková

Poslední říjnový středeční podvečer bude patřit přerovským muzikantům - Ivanu Němečkovi, Mirkovi Nevrlovi a Romanu Hambálkovi. "Všechna tato pohodová setkání začínají v 18:00 hodin a jsou bezplatná. Předsálí Městského domu na chvilku proměníme na uměleckou kavárnu plnou povídání, promítání obrázků a muziky. Pokračovat budeme i v listopadu," prozradila o setkáních moderátorka Irena Kanovská.

O listopadových termínech i hostech budeme informovat.

hcz

Sdílet
Reklama
NONA - reklamní a obchodní agentura

Reklamní a dárkové předměty s potiskem. Potisk textilu, plnobarvený potisk. Placky Buttons. Popis laserem, ražba do kůže. Prodej a potisk kalendářů a diářů. Vlastní tisková dílna. Vzorkovna zboží.

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace