Zpravodajství

Dvě nehody na Přerovsku: mrtvá srna, škoda přes sto tisíc

8.9.2017 11:02

Přerovská policie vyjela během 24 hodin ke dvěma nehodám. Škoda přesahuje 130 tisíc. Při střetech řidiči neutrpěli zranění, při druhém ale zemřela srna.

Ilustrační foto
Foto: Archiv redakce
Řidič nákladního vozidla ve čtvrtek v odpoledních hodinách projížděl křižovatkou ulic Velké Novosady, Kojetínská a Komenského. Za křižovatkou chtěl přejet z levého pruhu do pravého, kde ale v tu stejnou dobu jel řidič ve svém autě VW Passat. Došlo k boční srážce a poškození obou vozidel. "Škoda je vyčíslena na 110 tisíc korun," řekla mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová. Ani jeden z řidičů není zraněn a u obou z nich byl vyloučen vliv alkoholu. "Proč došlo ke střetu, se stále vyšetřuje," dodala Zajícová.

Dnes brzy ráno jel mladý řidič svým peugeotem z Přerova směrem na Nový Jičín. Do cesty mu náhle vběhla srna a třiadvacetiletý muž už se nestihl vyhnout srážce. Zvíře na místě zemřelo a řidič si poškodil přední část auta. "Škoda na vozidle i na uhynulé zvěři je 23 tisíc korun," řekla k nehodě mluvčí přerovské policie.

cas

Sdílet
Reklama
POE POE

AKČNÍ NABÍDKA

Už máte svoji kartičku a sbíráte razítka, aby jste mohli dostat 10. PIZZU ZDARMA? Pokud ne, stav se za námi, máme jich připravených spoustu.
Těšíme se!

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace