Zpravodajství

Dopravní peklo v Přerově graduje, od pondělí nám uzavřou kruhové objezdy

7.10.2017 22:23

Od pondělí 9. října dojde k plánovaným uzavírkám třech po sobě jdoucích kruhových objezdů a silnic v ulicích Komenského a Kratochvílova. Obrňte se trpělivostí, neboť se dá očekávat, že v už teď dopravně sužovaném městě to rozpoutá hotové peklo.

Opravy jsou naplánované od 9. října do 5. listopadu, kruhové objezdy a ulice se budou uzavírat postupně. Jako první přijdou hned od pondělka na řadu křižovatky u Žerotínova náměstí a Tesca (bývalá Komuna) i Kratochvílova ulice. Doprava bude v těchto kritických místech řízena policisty. 

Uzavírky se dotknou i vjezdu na Žerotínovo náměstí. Ten bude umožněn pouze dopravní obsluze a lidem, kteří zde mají trvalé bydliště. V časech od 5:00 do 11:00 a od 18:00 do 19:00 bude vjezd možný i přes Jiráskovu a Wilsonovu ulici. To se týká především zásobování obchodů, jež nelze zásobovat ze zadních částí budov. Vozidla musí mít hmotnost do 3,5 tuny.  

Ovlivněny budou také trasy autobusů, konkrétně linek 101, 104, 105 a 115, 112. Od 9. do 19. října nebudou fungovat zastávky Bayerova, U Tenisu a SOU Šířava. Místo nich bude třeba použít zastávky Dvořákova a Prior.     

Kromě těchto plánovaných uzavírek stále ještě probíhá částečná uzavírka Želatovské ulice a výstavba nového kruhového objezdu u bývalých kasáren. Práce v tomto místě by měly být ukončeny v pátek 13. října.

Od pátku 20. října nás pak čeká uzavírka kruhového objezdu u Hané, která potrvá do 5. listopadu.
Situaci budeme průběžně sledovat a nové informace uveřejňovat na našich stránkách.  
Kruhový objezd u Žerotínova náměstí bude uzavřen od 9. do 19. října
Foto: David Kopřiva
Kruhový objezd u Tesca (bývalá Komuna) bude uzavřen od 9. do 19. října
Foto: David Kopřiva
Kruhový objezd u Hané bude částečně uzavřen od 20. října do 5. listopadu
Foto: David Kopřiva
Nově vznikající kruhový objezd u bývalých kasáren by měl být dokončen 13. října
Foto: David Kopřiva

iko

Sdílet
Reklama
Divadelní V. klub Přerov

AKČNÍ NABÍDKA

20.10.2017 - 18.00 hod.

Páteční večer s kytarou

„Já písnička – párty“ – amatéři se baví a hrají a zpívají

Čím víc kytar a čím víc nástrojů, hlasů a různých cingrlátek, tím líp. Brnkáte si doma pro radost, zpíváte ve sprše, dujete na fujaru? Nohavica, Nedvědi, Redl, Plíhal - známe i neznámé písničky i zlidovělé lidovky ... určitě najdeme společnou notu a užijeme si fajn večer. Berte všechno co máte...uděláme si "Já písnička párty ". A protože někteří z nás jsou tak udiveni vlastními výkony, že se jim nedostává slov…..pro jistotu vezměte i pár zpěvníků, i když vše máte srovnané ve své hlavě…..vězte, že někteří z nás ne, .-))).

Divadelní „V“ klub Přerov - příjemné posezení, příjemná obsluha

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace