Reklama

Pondělí 22. ledna 2018, svátek má Slavomír, venku je -0.7 °C

Zakletá osmička? Novoroční ohňostroj se v Přerově nekonal, zradila technika

Zprávy z regionu

1.1.2018

Autor: hcz

Nový rok 2018 začal pro obyvatele Přerova neslavně. S očekáváním ve tvářích přicházely od půl šesté večer pod hradby a ke břehům řeky Bečvy tisíce lidí. Děti s napětím vzhlížely k obloze a nedočkavě čekaly na první barevné "hvězdy" na obloze. Obloha se ale tentokrát nerozsvítila.

Organizátora ohňostrojů Pavla Nováka zradila technika. Po novoročním proslovu primátora města Přerova Vladimíra Puchalského, který popřál obyvatelům Přerova vše nejlepší do nového roku, se upíraly tisíce očí k obloze. Marně.... Před osmnáctou hodinou, kdy měl ohňostroj začít, z neznámého důvodu odešly všechny systémy na odpal.

"Přerov opět nezklamal, je to ostuda," ozývalo se z davu. "Zase jsme jediný město, co bude mít ohňostroj na Velikonoce, až se jim to podaří nastartoval," komentoval další. Ano, to, co se dnes událo pod hradbami, je nepříjemné a obzvlášť pro děti určitě velkým zklamáním. "Nikdy se mně nic takového nestalo," řekl Pavel Novák, který se sklíčeným hlasem omluvil všem za nevydařený ohňostroj, za což sklidil od lidí obrovský aplaus. Poté se dav rozešel. Někteří Přerované odcházeli domů, jiní na náměstí, kde pokračoval program koncertem kapely Synkopa.

Sama za sebe můžu říci, že bych nechtěla být v kůži ohňostrůjce, který se snažil přichystat pro Přerovany krásný novoroční ohňostroj. Bohužel, nevyšlo to....I o tom je život. Buďme proto tolerantní.

V sobotu 6. ledna na Tři krále se sejdeme v 18:00 hodin pod hradbami znovu.

hcz

Reklama

AUTODÍLY KUBÍK

Katalog firem » Auto - moto » Autodíly

Jsme firma zabývající se prodejem autodílů a příslušenství na všechny vozy. Mimo autodíly nabízíme také autobaterie, oleje, provozní kapaliny, aditiva, autokosmetiku, sněhové řetězy a ji...