Reklama

Sobota 20. ledna 2018, svátek má Ilona, venku je 1.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Víkend ve znamení guláše, fotbalu a řízků začíná! Užijte si volno dosyta

Tipy a názory

19.9.2014

Autor: Zuzana Doleželová

Už je tady konečně víkend! A vypadá to, že by mohlo vydržet i hezké počasí. A je to potřeba, koná se totiž spoustu zajímavých akcí. Pokud nevíte, kam všude zajít, máme pro vás pár tipů. Až do zítřka se na výstavišti konají Dny přerovského fotbalu a Guláš fest, v Route 66 a v restauraci Harmonie vás zase pohostí řízky, ale ještě předtím vyrazte ochutnat víno a nasát atmosféru dalekých zemí. Hezký víkend!

Víkend patří fotbalu a skvělým gulášům

Sportovní, kulturní i gurmánská akce pro všechny, kteří rádi mlsají a milují fotbal, tak přesně to jsou Dny přerovského fotbalu a Guláš fest. Dnes se mohou návštěvníci těšit v 18 hodin na vystoupení taneční skupiny Duck Beat s muzikálem In Time. Od 19:30 hodin pak bude do půlnoci hrát k tanci reprodukovaná hudba. V sobotu jsou od 9 do 18 hodin na programu fotbalové turnaje, které se odehrají ve speciálních klecích, ve vodním bazénu a na nafukovacím hřišti. Po celý den budou také probíhat soutěže ve vaření kotlíkových gulášů. Ve 13 hodin proběhne soutěž v pojídání pálivých papriček a od 10 do 15 hodin se mohou návštěvníci těšit na vystoupení kapel Ginger, Třetí Dáma, Pohoda 5, Zvláštní zóny, Spocená uklízečka, Project F, nebo Diversify. Večer nebude chybět diskotéka v podání DJ Luxuse.

Řízkové hody: ochutnejte oblíbenou klasiku stokrát jinak

V restauraci Harmonie v hotelu FIT můžete ochutnat netradiční smažené býčí žlázy, uzený vepřový jazyk či klasické řízky z různých druhů mas (vepřové, kuřecí, hovězí, telecí). Festivalové menu samozřejmě myslí i na ty, kteří nepatří k příznivcům pokrmů z masa. Pro vegetariány tu kuchaři připraví například zeleninový řízek. Celkem na vás čeká 20 druhů této oblíbené klasiky. A řízkovat se bude i v Route 66. Tady se můžete těšit na mnoho variant řízků. V sobotu navíc zahrají hned 2 kapely - Tchoři z Beňova a Blues Gang z Přerova. A prodává se tu i burčák :)

Tradiční páteční minidegustace myslí i na cyklisty

V pátek v rámci pravidelné MINIDEGUSTACE v Hanácké vinotéce ochutnáte víno pro cyklisty. Tak trochu netradiční, že? Je bílé, sladké a lehké a vyrobil ho Stanislav Konečný v Čejkovicích. Degustovat se bude až do 21:00 a ochutnávka je pro všechny zdarma. A komu toto víno zavoní, může si ho též rovnou zakoupit za zaváděcí cenu 199 korun! Příjemný vstup do dnů nicnedělání, co říkáte?

Foto: © Depositphotos

Cestovatelský festival zažijete zrakem, sluchem i chutí

Nepál, Indie, Španělsko, Kyrgyzstán - tak přesně to jsou země, kam se vypravíte na Cestovatelské přednášce v Base Campu. Ta se bude konat dnes i zítra od 18:30. Každou zemi doprovodí místní hudba i jídlo. V jurtě proběhnout přednášky o zmíněných končinách. Nenechte si ujít jak krásné fotky, tak ruský šašlik, indický čaj, španělské víno a olivy a další dobroty. Páteční a sobotní večer je zkrátka zadán pro milovníky lákavých a tajemných dálek.

Zuzana Doleželová

Reklama

AUTOKLIMEŠ - AUTOSERVIS, PNEUSERVIS

Katalog firem » Auto - moto » Pneuservis

Lyžařská sezóna je tu! Přijďte si vybrat z nabídky nosičů lyží, autoboxů, střešních nosičů. Autobox Vám i půjčíme. http://eshop.autoklimes.cz/

• PŮJČOVNA AUTOBOXŮ
• PRODEJNA STŘEŠNÍCH NOSIČŮ, NOSIČŮ LYŽÍ a AUTOBOXŮ ( PiccolaM - ELSON Auto, WJENZEK, ATERA, HAKR, THULE)
• Servis osobních i dodávkových vozidel
• Příprava na STK, pravidelné prohlídky
• Komplexní pneuservisní služby
• Prodej náhradních dílů, autobaterií
• AUTORIZOVANÉ ZASTOUPENÍ PRO X-TUNING
• Partner ČESKÉ ASISTENČNÍ SLUŽBY

Informace a objednávky na číslech:
605 065 844 nebo 778 051 088